To všetko medzi slovenskými VIP vyvolávajú volebné preferencie, podľa ktorých sa na predné priečky vyšplhali extrémisti. Mesiac pred parlamentnými voľbami 2020 sú v meraniach agentúr na historickom maxime. Tento fakt vyburcoval do aktivity najmä rómske osobnosti. Ostatných teraz vyzývajú, aby išli voliť s rozumom a nedali priestor fašistom. A pridávajú vlastné skúsenosti.

Chcú odísť z krajiny

Žijeme v 21. storočí, no byť iný je stále pre mnohých na Slovensku nepochopiteľné či divné. Exotický tanečník Tony Moisés (42) si po pozretí kandidátky ĽSNS spomenul na desivý zážitok z mladosti. „Keď som mal šestnásť rokov, napadlo ma v Bratislave na Mierovom námestí pred Prezidentským palácom dvadsať skinhedov. Nadávali mi do negrov, pľuli na mňa. Človek, ktorý sa ma zastal, skončil s rozbitou hlavou. Našťastie, prišli mestskí policajti a ochránili ma.

No na policajnej stanici mi dvaja ‚zelení‘ policajti stihli počas vyšetrovania povedať, že som čierna opica. To bol rok 1993…“ opísal Moi­sés na sociálnej sieti poníženie a pokračoval: „V roku 2020 sú ch kamaráti na kandidátke ĽSNS. Čo sa bude diať, keď sa dostanú k silovému rezortu? Odídem z tejto krajiny,“ vraví odhodlane tanečník.

Video nájdete TU-https://plus7dni.pluska.sk/ludia/zhrozena-romska-elita-kmeto-dalsi-vyhlasili-vojnu-kotlebovcom-hrozia-odchodom-krajiny?itm_site=plus7&itm_template=gallery&itm_area=ludia&itm_modul=spat-na-clanok

Zdroj:https://plus7dni.pluska.sk