Kto by nepoznal kontroverznú internetovú dvojicu Helu a Aladára z obce Kopčany v Michalovskom okrese.!? Táto dvojica od roku 2018 až do dnešného dňa 31.12.2019 hviezdila na internete,ale najviac na facebooku. Ich pozornosť si vyslúžilo až státisíce facebookových divákov.

Našu redakciu spravodajstva PRESS.TV,zaujímalo ako si Hela a Aladár vedú keď,že o nich už dlhšiu dobu nebolo počuť a z internetu sa pomaličky vytratili. Do spomínanej obce sa dnes za nimi vybral štáb PRESS.TV spolu s redaktorom spravodajstva Erikom Hilárom Lakatošovie.

Keď sme vstúpili do ich skromného príbytku Hela práve pripravovala Silvestrovskú večeru,Aladár bol v lesíku nazbierať zopár raždí tak,že náš štáb ho zastihol už pri odchode. Oboch však trápi jedná vec ,že ich o peniaze z ich divadelnej svadby pripravila “heréčka” ktorá celú vec na nich bravúrne zinscenovala a nakoniec s peniazmi utiekla.

Napriek zlej skúsenosti Hele a Aladárovi pomohol miestny a veľmi známy podnikateľ Emilio Gujda,ktorého si dvojica nevie vynachváliť. Paradoxom však je že v spomínanej obci miestni Rómovia neovládajú Rómsky jazyk a tak Hela našim divákom popriala,Šťastný Nový Rok v Zemplínskom nárečí.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV