Kandidát ĽSNS Marek Darmo minulý týždeň, podľa polície vulgárne nadával a vyhrážal sa policajtom a potom sa s nimi odfotil. Darmo je na kandidátke kotlebovcov na 149. mieste, ten prijal výzvu Predsedu občianskeho združenia Únia Rómov na Slovensku Františka Tanka,ktorý pred piatimi dňami, zverejnil na svojej facebookovej stránke výzvu adresovanú práve Kotlebovcom ” Dokážu Kotlebovci vecne argumentovať a nájsť konkrétne riešenia, alebo budú dookola len opakovať svoje fašistické teórie a bludy? “

Redakcia spravodajstva PRESS.TV 10.1.2020, zverejnila článok o výzve pod názvom PORAZIA RÓMOVIA FAŠISTOV? V RINGU SA STRETNÚ KOTLEBOVCI A ÚNIA RÓMOV NA SLOVENSKU.”

Tá na seba nenechala dlho čakať a už včera 14.1.2020 na výzvu reagoval samotný, kandidát ĽSNS Marek Darmo, ktorý na sociálnej sieti zverejnil video v ktorom výzvu Františka Tanka prijíma. “Vážení občania, minulý týždeň nejaký František Tanko, zástupca Únie Rómov na Slovensku, si otváral hubu na našu stranu, že čo my sme a, že prečo zneužívame cigánsku tému. Já spravím všetko preto, aby vedenie strany ĽSNS túto výzvu prijalo.” Deklaroval M. Darmo vo videu.

Video sa okamžite začalo šíriť rýchlosťou blesku po internete,ktoré malo negatívnu,ale aj pozitívnu odozvu. Kde a kedy sa obaja lídri stretnú v debate zatiaľ nieje známe. Ako to celé fiasko dopadne vás budeme informovať na našich stránkach PRESS.TV.

Súvisiace články: https://presstv.sk/zpravy/video-porazia-romovia-fasistov-v-ringu-sa-stretnu-kotlebovci-a-unia-romov-na-slovensku/

Redakcia spravodajstva PRESS.TV