Redakcia spravodajstva PRESS.TV  obdržala v tých to dňoch srdcervúcu prosbu od matky siedmych deti. V správe prosí všetkých ľudí o pomoc.

Jej manžela ktorý sa staral o celu rodinu nedávno Okresný súd v Rimavskej Sobote poslal do väzenia na 4 roky za jazdu pod vplyvom alkoholu. Práve on bol ten ktorý držal rodinu tak, aby sa mali dobre, chodil do práce aj mimo svojej práci si ešte privyrábal brigádne kde sa len dalo, aby mali dostatok všetkého čo rodina potrebovala. Po jeho zatknutí rodina sa ocitla vo velmi zúfalej situácii.

“Pani Marianna Györgyová sa vzorne stará o svoje deti je to slušná a vzorná matka nič zlé na ňu nemôžem povedať,dokonca  pracovala u mňa na obecnom úrade v Janíciach  ako moja zástupkyňa a bola som, s ňou nad mieru spokojná.”  Povedala pre redakciu spravodajstva PRESS.TV starostka obce Janice Marta Martinovicsová.

Pani Marianna potrebuje súrne vyplatiť dlh za elektrinu vo výške  280 eur, aby ju neodpojili od elektriny,hrozí jej totiž ,že ju v najbližších dňoch vypnú. Pomaličky jej dochádza aj drevo, nebude mať s čím kúriť, ostane z deťmi v zime a bez elektriny. Momentálne  má všetke deti choré no nemôže im zabezpečiť ani lieky,lebo nato nemá peniaze.

Naša redakcia zisťovala  finančné pomery u pani Györgyovéj a po dôkladnom prešetrení sme zistili,že jej finančný prísun do rodiny je 320 eur v ktorých sú zrátané aj rodinne prídavky na deti, najmladšia dcérka má iba rok a preto pani Marianna  nemôže nastúpiť do práce.Ak by si zaplatila dlh za elektrinu, tak by jej neostalo na stravu pre deti a rodina by tak bola celý mesiac o hlade,čo je samozrejme nereálne.

“Je to veľká hanba já už neviem čo mám robiť,ale musím zachrániť rodinu,som veľmi zúfala matka, prosím pomôžte mi”

Prosí matka siedmych deti,ktorá nevidí iné východisko ako sa dostať z problémov,nemá žiadanú blízku rodinu,aby jej pomohla a tak jej nič iné nezostáva iba sa obrátiť na cudzích ľudí.  Ak by ste chceli tej to rodine akýmkoľvek spôsobom pomôcť či už s ošatením pre deti,alebo finančne tu je osobný kontakt na pani Mariannu.

Číslo účtu Marianna Györgyová. SK25 5200 0000 0000. 1304 5718.BIC:OTPVSKBX

Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100006643870057

Redakcia spravodajstva PRESS.TV