V relácii bez servítky mali diváci televízie JOJ možnosť sledovať kulinársku šou Bez servítky Special, ktorú  televízia odvysielala ten to týždeň. Nechýbali v nej ani dvaja rómski účinkujúci, ktorí tiež mimo iných súťažili o 500 eurovú výhru. Zatiaľ čo Jimmy sa prezentoval ako pohodový muž, Marek bol pravý opak.

Podľa divákov bol arogantný a sebavedomí hulvát ktorý sa nevedel krotiť a každého okolo seba dourážal, dokonca mu vytkli, že holúbky (Plnený kapustný list )a pečené mäso nebolo žiadne kulinárske dielo, ktoré on prezentoval ako cigánske jedlo. Podľa divákov Marek dourážal všetkých  súťažiacich okolo seba dokonca v prvom dieli Jimmyho nazval “bezdomovcom ” keď mu pred kamerami a celým Slovenskom povedal ” Ty si kuchár já som si myslel, že predávaš NotaBene” Po celý čas si Marek bol istý s výhrou o čom aj dnes presvedčil divákov.

500 eurová výhra ho dojala k slzám, každý divák pri televíznej obrazovke  si myslel, že Marek sa zbláznil a že plače kvôli výhre, no Marek oznámil jednú závažnú vec a to ,že ma synovca, ktorý je onkologicky pacient a tie peniaze daruje práve jemu. To súťažiacim vyrazilo dych.

 

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Video a foto zdroj: https://www.facebook.com/bezservitkytvjoj/photos/a.111751214150028/150639646927851