Zatiaľ počet nakazených koronavírusom  na celom svete stúpa, výnimkou nie sú ani Česi a Slováci, poniektorí rómski “speváci “ sa nevedia zmestiť do kože a naspievali pesničky o koronavíruse. Tieto ich “hity” ale nezožali veľkú slávu skôr naopak na facebooku si taký Miky z Prostejova vyslúžil obrovskú vlnu kritiky a to nie len za spev samotného  interpreta, ale aj za texty v jeho morbídnej piesni.

Ľudia by si mali uvedomiť,že situácia na celom svete je naozaj vážna nedokážem si predstaviť, že by som mala na túto  pesničku tancovať. Povedala pre PRESS.TV fanúšička portálu, Janka Duždová.

Prečítajte si tiež čo sa na Slovensku práve deje: 

Vláda schválila pre koronavírus vyhlásenie mimoriadnej situácie. Bude platiť od štvrtka 12. marca od 6. hodiny ráno na celom Slovensku. Dotkne sa najmä firiem a vlády, ľudia by ju pocítiť nemali.

Premiér Peter Pellegrini povedal, že takto bude môcť vláda a štátne orgány využiť paragrafy a opatrenia, ktoré by inak nemohli. „Niektoré rozhodnutia sa nebudú riadiť správnym konaním a dodržiavaním lehôt a odvolaním,“ dodal.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV