Chudák Pína a jeho kamarátky,ktoré,vôbec nemajú ani tušenia ako sa dá zarobiť na YouTube. Dievčatá a Pína ,dostavali od svojho chlebodarcu iba 50 eur. Tie si rozdelili medzi sebou tak,že sa každej ušlo po 10 eur, napriek tomu,že Rišo na svojom YouTube kanály vďaka ním má vyššie 50 tisíc odberateľov.

Býva zvykom,že nič sa dlho neutají a hlavne medzi rómskou komunitou. A predsa sa našla osoba,ktorá hercom ktorí dokážu dobre parodovať hoci koho zo Šoubiznisu ozrejmila,že Rišo ktorý s nimi toči videa na nich poriadne každý mesiac zarába. Tak toto už na lopatky položilo aj chudobného a hlavného protagonistu celého divadla Pínu,ktorý si povedal

“Tak já budem robiť zadarmo a on si bude zato brat peniaze ? Tak to teda nie radšej nebudem točiť žiadne videa a hotovo bezo mňa je Rišo nič “Dušoval sa Pína pred našou kamerou. Dokonca premýšľa nad tým ,že sa ožení s nejakou miestnou kráskou.

Pripustil však,že ak sa nájde solídny kameraman,ktorý si s nimi peniaze, rozdelí na polovicu je ochotný videa opäť točiť.

 

Redakcia spravodajstva  https://www.presstv.sk