“Včera sa v Starej Ľubovni uskutočnila ďalšia z našich akcií zameraných na podporu tradičnej slovenskej rodiny, konkrétne detské hry na Kolibe.” Píše poslanec NR SR Milan Mazurek na svojej facebookovej stránke,z vide je jasne vidieť,že sú tam aj rómske deti a ich rodičia ktorí prišli podporiť tradičnú rodinu.

“Je nám veľmi ľúto,že o akciách našej strany strany šíria také to lží a polopravdy,ako môžete vidieť pravda je niekde inde.”  Povedal jeden z členov ĽSNS. A vtom momente sú zábery na rómske rodiny a ich deti.

“Akcia dopadla úžasne, zúčastnili sa jej počas celého dňa stovky ľudí a nespočet detí zažilo krásny deň plný zábavy a radosti z atrakcií, ktoré sme im prichystali.

Chcem sa poďakovať všetkých organizátorom z našich podtatranských straníckych štruktúr, ako aj ďalším našim členom z celého východu, ktorí sa akcie zúčastnili a dopomohli k tomu, aby dopadla tak výborne.

V našich akciách budeme aj naďalej pokračovať a najbližšie sa môžete prísť s celou svojou rodinou príjemne zabaviť už v sobotu, 10.8.2019 od 14:00 do Šarišských Michalian, kde bude taktiež pripravených množstvo akcií.

Rodina je základ zdravého národa a zdravý národ je základom zdravého štátu. Žiadne podivné hybridy nikdy za rodinu považovať nebudeme, pretože rodina je len muž, žena a deti.” Napísal Milan Mazurek na svojej facebookovej stránke

Zdroj:https://www.facebook.com/pg/Milan-Mazurek-poslanec-NR-SR-207289726707929/photos/?ref=page_internal