Kotlebovská reportérka KB, Lívia Garčalová to včera na tichom proteste v Levoči poriadne prehnala. Rómov nazvala osadníckou tlupou, kládla im otázky a hneď ich dementovala podľa svojich predstav

“Naozaj je mi ľúto, že z peňazí slušných ľudí sa míňajú na toto, aby policajti museli také to stretnutia na námestiach chrániť, preto,že slušný človek, by sa tu veľmi bál chodiť. Koho treba voliť ak nie ĽNS ? Ďalej dodala neobjektívna a amatérska reportérka Livia.”

“Väčšina z protestujúcich Rómov ani nevedela kto vlastne Lívia Garčalová je, inak by jej poskytli iný rozhovor .” Povedala pani A. Holubová Pre PRESS.TV

Kotlebovci najnovšie vyhlásili, že Rómov na protestoch proti ĽNS zvážajú členovia progresívneho Slovenska, čo samozrejme nie je pravda ! Prvý protest na mítingu zvolal známy Michalovský podnikateľ Emilio Gujda v Sečovciach, až následne nato sa Rómovia zmobilizovali cez sociálne siete a v protestoch pokračujú aj naďalej.

Lívia by sa mala učiť a hlavne prinášať správy objektívne, ako to robí náš redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie, ktorý je v reportingu ako ryba vo vode.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV