ZVOLEN – O tom, že na kandidátke Kotlebovcov – ĽSNS figurujú aj ľudia, ktorí nemajú práve čistý trestný register, sme už informovali. Najnovšie vody internetu však rozprúdil párik zo Zvolena. Zistili sme, že ide o ženu, ktorá figuruje na kandidátke ĽSNS na ôsmom mieste. Manželia Mikovčákovci sa totiž presťahovali do novostavby, avšak takéto “privítanie” by nečakali ani vo sne. A tu to ani zďaleka nekončí.

Danica Mikovčáková podľa výpisu kandidátky ĽSNS pôsobí vo Zvolene ako zdravotná sestra – špecialistka. Jej manželovi Jánovi sme sa už v minulosti venovali v inom prípade. Išlo o okresného šéfa kotlebovcov, ktorý takpovediac nezvládol parkovanie svojho tátoša a stál na zákaze zastavenia.

Privítanie par excellence

Teraz sa párik rozhodol presťahovať do novostavby na Sokolskej ulici vo Zvolene. Susedia zjavne dobre vedia, o koho ide, a patrične sa novým nájomníkom odmenili. Manželia Mikovčákovci sa totiž po nasťahovaní očividne rozhodli kampaňovať, čo to dá a aj ich samotné okná sa zmenili na predvolebné bilbordy ĽSNS. Susedia o niekoľko dní patrične zareagovali transparentmi “Nie v našom dome”.

VOĽBY 2020 Veľká predvolebná

“Keď sa vám debil nasťahuje do domu, neznamená to, že musíte byť ticho. Takto to vymysleli vo Zvolene,” píše sa vo fotopríspevku na sociálnej sieti. Z katastrálneho výpisu sme zistili, že pár má dokonca túto stavbu vo vlastníctve a taktiež byt na ulici E. M. Šoltésovej, tiež vo Zvolene.

Zdroj:https://www.topky.sk