Vraj Ruská skorumpovaná vláda plytvá verejnými prostriedkami, reagoval Pompeo na let ruských bombardérov do Venezuely. No nieje vám to k smiechu?
Čo dodať, kto je tu viac skorumpovaný Rusko alebo USA?!
Verím že odpoveď si každý urobí sám ,pokiaľ ma vlastné myslenie a nadhľad nad celou a to nie len touto situáciou, ale celkovou svetovou geopolitikou.
Americký minister zahraničia Mike Pompeo označil vyslanie dvoch strategických ruských bombardérov TU-160 do Venezuely za “plytvanie štátnych zdrojov”. Informoval o tom portál interfax.ru.
To že celá skorumpovaná Amerika má vojenské základne a zbrane po celom svete je v poriadku?, Z toho u vás nikto neprofituje a neplýtva verejnými prostriedkami že?! To je len tak aby sa nepovedalo. Začo nás máte pán Pompeo, za hlúpych Američanov?! Tak to sa mýlite, pretože ešte stále väčšia časť európskeho národa hlavne Slovanov, vnímame realitu dnešnej špinavej politiky západu.
Pompeo povedal, Ruská vláda poslala bombardéry cez polku sveta – do Venezuely. Ruský a venezuelský ľud by mal jasne pochopiť, o čo sa jedná – dve skorumpovanej vlády, ktoré plytvajú verejnými prostriedkami a porušujú slobodu, zatiaľ čo ich národy trpia. “
Haha, tak čo by skôr mal pochopiť Venezuelský ľud je, že sa vám nepodarilo Venezuelu dostať na kolena?! Aby ste dostali ďalší národ aj vďaka vami organizovanými prevratmi a politickému nátlaku, vašej špinavej politike dostali na kolená?!
Už skôr Ministerstvo obrany Ruska informovalo o tom, že dvaja ruské strategické bombardéry, vrátane dvoch lietadiel vzdušne-kozmických síl An-124 a Il-62, leteli z územia Ruska na medzinárodné letisko Maiquetia, ktoré sa nachádza v hlavnom meste Venezuely. Ruská armáda uviedla, že piloti počas letu prekonali vzdialenosť cez desať tisíc kilometrov.
V pondelok americké médiá, ktoré sa odkazovali na zdroje v Pentagone, uviedli, že Rusko posiela Tu-160 do Venezuely za účelom vykonania vojenských cvičení, ktoré budú zahŕňať najmä doplňovanie paliva na dlhé vzdialenosti.
Tu ide o to že sa Rusko znovu bližšie priblížilo k USA, ako Kuba tak teraz Venezuela a toto podla mňa nebude koniec. Práve že, ešte len začiatok, aby si USA konečne uvedomili, že Svet sa už netočí a nebude točiť tak ako oni chcú a všetci kľuďne môžu vyskočiť aj z kože( konečne) ha ha.
zdroj: web
Redakcia spravodajstva PRESS.TV-Politická Redaktorka Jana Nova