PRINCETON – Matka z amerického štátu Texas zverejnila srdcervúce fotky svojho synčeka bojujúceho s leukémiou, ako sa o neho stará jeho staršia sestra.

Dvojica je vraj nerozlučná a trávi spolu každú možnú chvíľu. Podpora rodiny v takýchto ťažkých chvíľach je priam nevyhnutnosťou.

Beckettovi Burgeovi v apríli 2018 diagnostikovali akútnu lymfoblastickú leukémiu. Mal vtedy len dva roky. Odvtedy trávi väčšinu času v nemocniciach, kde podstupuje chemoterapiu a krvné transfúzie.

Jeho mama Kaitlin ho v januári odfotila, ako sa skláňa nad WC a pri ňom stojí sestra Aubrey a snaží sa ho utešiť tým, že ho hladká po chrbte. Dievčatko si potom umyje ruky, odprevadí brata na gauč a ponúkne sa mame, že jej pomôže s čistením kúpeľne.

Matka zverejnila srdcervúcu FOTO:

Aubrey namiesto toho, aby sa vonku hrala s kamarátkami, ostáva radšej doma s Beckettom a dáva na neho pozor. Medzi súrodencami sa podľa Kaitlin vytvorilo úžasné a veľmi silné puto.

Fotografie zverejnila preto, aby poukázala na dôležitosť rodiny v časoch krízy. “Keď ich vidím spolu, robí ma to šťastnou, ale zároveň som smutná. Je medzi nimi neskutočné puto, Aubrey sa pre Becketta úplne obetuje,” uviedla trojnásobná matka.

Matka zverejnila srdcervúcu FOTO:

Zdroj: Facebook/Kaitlin Burge

Aubrey údajne musela prestať chodiť na gymnastiku, lebo to pre rodinu, ktorej prioritou je teraz vyliečenie syna, predstavovalo finančnú záťaž navyše. Lekári odhadujú, že Beckett sa bude liečiť ešte ďalšie dva roky.

Zdroj:https://www.topky.sk