Chlapec, narodený v roku 1996 v meste Volžskij už v 15. dni dokázal držať hore hlavičku, v 4. mesiaci povedal prvé slovo a v 7. už dokázal sformulovať vetu.

Premýšľali ste niekedy o existencii života na iných planétach? Náš vesmír je neobmedzený, možno v jednom z jeho kútov sú inteligentné bytosti, ktoré ako my dokážu milovať a trpieť, vytvárať majstrovské umelecké diela a vymýšľať nové technológie. Môže sa vám zdať, že toto všetko je fikcia spisovateľov beletrie a futuristov. Avšak už v 19. storočí Jules Verne predpovedal rôzne veci, ktoré sa neskôr stali skutočnosťou.

Svet bol šokovaný príbehmi chlapca z Ruska, ktorý už roky hovoril neuveriteľné veci. Jeho slová o mimozemských bytostiach z hlbín Marsu sú presvedčivé aj pre známych skeptikov. Od svojho narodenia Boris Kipriyanovič preukazoval mimoriadne schopnosti. Chlapec, narodený v roku 1996 v meste Volžskij už v 15. dni dokázal držať hore hlavičku, v 4. mesiaci povedal prvé slovo a v 7. už dokázal sformulovať vetu. Sotva dovŕšil jeden rok, začal sa učiť čítať a dokázal prečítať novinové články. Vo veku 2 rokov maľoval s farbičkami.

Raz si dokonca sadol do pózy lotosového kvetu a začal hovoriť svojim rodičom o svojom minulom živote na Marse. Jeho matka bola šokovaná. Pedagógovia ho prezývali malým géniom, pretože jeho vedomosti sú proste úžasné

apokalypsa-mars-boris-indigo dieta

Boris sa však stal známym vo veku 7 rokov, kedy vyrozprával jeden neskutočný príbeh. Rozprával o tom, ako býval na Marse. Planéta bola obývaná, lenže bola zničená v dôsledku vojenského konfliktua preto niekoľko obyvateľov začalo žiť v podzemí. Boris na lodi cestoval na Zem, kde sa snažil všetko preskúmať.

Na Zemi žila ešte jedna generácia, naši predchodcovia. Podobne, ako údajní obyvatelia Marsu, aj títo boli zabití katastrofou, lenže prírodnou. Kontinenty zaplavila voda a vzala so sebou aj ich obyvateľov.

Zdroj:https://trendweb.sk/