Zjavenie na piecke.

Hovoria o znamení a hlavne o nádeji. Podobizeň Ježiša Krista sa zjavila ľuďom na piecke vo Veľkom Šariši. Našli sa však aj takí, ktorí si myslia, že o zázrak nejde. Zvedaví sú ale všetci.

Miestni sa zhromaždili po tom, čo vybehla Martina na ulicu a začala kričať, že sa jej zjavil Ježiš. Jeho podobizeň na piecke si všimla jej sesternica.

“To normálne som z toho stresovaný. Lebo to je moment, toto tu čo sa udialo, lebo nikdy v živote sa také niečo tu nestalo,” povedal člen občianskej hliadky Dušan.

Martina je vdova, stará sa o dvoch synov a nežije sa im ľahko. Keď šla prihriať večeru, ostala v nemom úžase. Miestni si myslia, že ide o boží zázrak. “V pravom hornom rohu je tvár,” hovoril člen občianskej hliadky, Rudolf.

“Tu sú nejaké mučeníci alebo apoštoli, toto biele znázorňuje nejaká rieka alebo voda alebo dačo také,” pokračoval Dušan z občianskej hliadky.

Na piecku sa prišli pozrieť aj ďalší zvedavci, no tí tvrdia pravý opak.

Miestni chcú, aby sa na tento úkaz prišiel pozrieť aj miestny kňaz. Dvierka na piecke musia ale pred jeho príchodom vyčistiť. Až potom sa vraj ukáže, či ide o zázrak.

Video nájdete TU-https://www.tvnoviny.sk/domace/1973361_martina-vybehla-na-ulicu-a-zacala-kricat-ze-sa-zjavil-jezis-sesternica-jej-dala-za-pravdu?fbclid=IwAR3l9JB888EUVY6vS1yVFBUwUF-fWGyN39Z673DXDXOQpe3vORrP-PKeTVA

Zdroj:https://www.tvnoviny.sk