ablo Escoburger si ľudia zamilovali, ale už ho aj kritizujú.

Drogový barón Pablo Escobar zničil životy tisíckam obyvateľov Kolumbie. Na jednej strane sa tváril ako záchranca ľudu a rozhadzoval v chudobnej časti Medellínu peniaze, na tej druhej zase vraždil a nechával vraždiť kohokoľvek, kto mu nebol pohodlný.

V posledných rokoch získal ešte väčšiu popularitu vďaka seriálu Narcos, ktorý sa venoval práve životnej ceste Pabla Escobara. Seriálový Pablo napokon skončil zabitý tak, ako aj jeho skutočná predloha, ale medzitým inšpiroval podnikavcov z Austrálie, aby vytvorili reštauráciu s názvom Pablo Escoburgers.

Reštaurácia ponúka burger Pabla Escobara s bielym práškom na vrchu aj dolárovou bankovkou v žemli

Ako už samotný názov napovedá, v tejto reštaurácii by si našiel špeciálne hamburgery inšpirované narkobarónom. Ak obľubuješ mäso, môžeš si objednať Patron burger, ktorý sa od bežného hamburgeru chuťovou nijak nelíši.

Na vrchu žemle je však naukladaná pomyselná kokaínová čiara spoločne so zapichnutou falošnou americkou stodolárovkou, a tak je zážitok z hamburgeru autentický. Samozrejme, nejde o kokaín, ale len o nasekaný cesnak.

Keby si však nepatril medzi mäsožravcov, v reštaurácii Pablo Escoburgers mysleli aj na teba. Môžeš si dopriať vegetariánsku verziu, ku ktorej ti priložia aj soľ v plastovom vrecúšku, kde ťa už rovno čaká aj malá lyžica. Na prvý pohľad sa môžu začať kokaínové hody.

Reštaurácia ponúka burger Pabla Escobara s bielym práškom na vrchu aj dolárovou bankovkou v žemli

Nanešťastie, časť ľudí na internete začala majiteľa reštaurácie silno kritizovať. Pablo si podľa neho nezaslúži podobnú reštauráciu, pretože toľkým nevinným obetiam zničil životy.

Majiteľ však reagoval so slovami, že v roku 2019 sa nedá nikomu vyhovieť bez toho, aby sa niekto neurazil. Vyhlásil, že si uvedomuje, aký zlý človek bol Pablo, ale občas sa treba trochu zasmiať a on sa zabáva práve prostredníctvom svojich burgrov.

Nedávno sa o rozruch pomocou narysovaného bieleho prášku na tanieri postarala aj nezvyčajná reštaurácia Jump Street v Bratislave, o čom sa môžeš presvedčiť touto fotkou.

 

Reštaurácia ponúka burger Pabla Escobara s bielym práškom na vrchu aj dolárovou bankovkou v žemli

zdroj: Pablo Escoburgers

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj:https://refresher.sk/