Všetci dobre vieme,že bez reklamy v dnešnej dobe neznamenáte NIČ !  My vám ponúkame jedinečnú možnosť sa pre sadiť cez našu televíziu. A preto vám ponúkame sa ukázať v našej televízii PRESS.TV ,ktorú  sleduje až 30 tisíc  fanúšikov. Projekt Mirý gili   znamená ,že o vás budú vedieť všetci,ktorí sú na sociálnej sieti FACEBOOK  a položte si otázku kto dnes nemá svoj status na Facebooku  ?!  Túto Sieť pôvodne určenú pre študentov jedinej univerzity dnes aktívne používa tretina sveta. Najväčšia sociálna sieť Facebook si dnes pripomína 14 rokov od svojho spustenia. Práve 4. februára 2004 bola spustená pre študentov Harvardovej univerzity, odkiaľ sa v septembri 2006 rozšírila do zvyšku sveta.

Facebooku sa rokmi podarilo získať viac ako tretinu svetovej populácie, ustáť vstup na burzu a postupne zvyšovať zisky a čas používateľov strávený v sieti. O to viac prekvapila nedávna správa o poklese denne aktívnych používateľov na americkom a kanadskom trhu. Spoločnosť však tvrdí, že štatistiky zodpovedajú plánom.

Na Slovensku využíva Facebook 2,5 milióna osôb, z toho 1,3 milióna žien a 1,2 milióna mužov. Zaujímavosťou je, že zhruba 400 000 používateľov má nad 50 rokov, kategóriu 60 a viac rokov zastupuje 170 000 používateľov. Facebook tak rozhodne nie je iba doménou mladších ľudí

Redakcia spravodajstvá : PRESS.TV  Erik Hilár Lakatošovie   Foto zdroj:  Google.com   Info zdoj Google.sk