Legitímne zvolený prezident Maduro, bol zvolený národom Venezuela. To čo pretláča USA je typické, cesta americkej demokracie v podobne prevratu, násilia k zmene režimu ktorý im vyhovuje a ktorým chcú ovládať štáty ich silou zastrašovaním vojnovým konfliktom, ale tomu je koniec.

Vieme že USA a NATO potrebujú vojnu pretože ich Veľká kríza má zlý dopad na ekonómku  financie a celkový chod Spojených štátov . Ale aby sa tomu vyhli, vždy vytvorili vojnu, ktorá to vyriešila. Ale súvisiace je to tiež aj z niečím iným, nie len zbrojný priemysel v ktorom potrebujú naštartovať ich ekonomiku, ale aj nerastné suroviny ako ropa a iné nerastné suroviny ktoré chcú získať v daných štátoch.

Preto chcú násilím vyvolať politický pre prevrat prostredníctvom diplomatov a agentov zo CIA , podľa ich štýlu demokracie, o ktorých vieme už viac ako niekoľko desaťročí , toto je ich moc, ako chcú ovládať celý svet.

Ale s tým je už koniec, vďaka národom ako Rusko, Čína Turecko atď atď, ktorí sa im konečné vzopreli a postavili proti ich špinavej politike, plnej klamstva, manipulácie a povyšovania sa nad druhými.

Je čas aby svet zmenil riadenie chodu planéty určitou skupinou ľudí a ukončil tento stav disharmónie planéty. 
Tento rok sa začínajú diať ďalšie zmeny, ktoré budú mať veľký dosah na chod všetkého a všetkých. Ste pripravení?! Pretože to nebude ľahké! 
To čo sme si nechali zmeniť aj proti našej vôli a nevedomosti, tak je čas nápravy! Pretože celková situácia planéty, je v rukách nás všetkých! 
Všetci Nesieme kus viny na tom, čo tu máme. Pretože sme dovolili manipulovať naše myslenie, životy, dianie a všetko čo patrí do našich rúk.  Vždy máme možnosť, tu šancu využiť, len nesmieme zabudnúť že je tu aj preto, aby sme ju využili. Rusko a iné mocné štáty nám ponúkajú cestu vykúpenia sa spod nadvlády druhých, teda USA ale aj EU.
Využijeme to? Môj názor je dnes taký, že áno! 
Redakcia Spravodajstva https://www.presstv.sk 
Politická Redaktorka Jana Nova 
zdroj. Web
Redakcia spravodajstva PRESS.TV