Nezodpovedný poslanec mestského zastupiteľstva v Giraltovciach, ktorý je nakazený  koronavírusom zatajil pri včerajšom telefonickom rozhovore s našim kolegom redaktorom spravodajstva PRESS.TV, Erikom Hilárom Lakatošovie, že na dovolenke bol s priateľmi napriek tomu, že redaktor mu položil tú otázku. Pán Varga čo je na tom pravdy, že ste bol na dovolenke aj s pánom Emilom Matim ?

 ”  Nie nebol som s ním ! “  Odpovedal na otázku redaktora nakazený  koronavírusom  poslanec mestského zastupiteľstva v Giraltovciach.

Pravdou však je ,že  s pánom Matim poslanec na dovolenke nebol, no zatajil mu  ďalších šiestich ľudí ktorými na dovolenke bol !  

Podľa šéfky podduklianských novín Kataríny Sivákovej  je  nakazený aj brat poslanca, tá  zverejnila na svojom facebooku, že brat mestského poslanca z Giraltoviec, ktorému nákazu potvrdili v sobotu, boli spolu na lyžovačke v Rakúsku a spolu sním aj jeden muž z Kapišovej z okresu Svidník obaja sú pozitívni na koronavírus 

❗⚠️ĎALŠIE DVA PRÍPADY⚠️❗😥 
Neľahko sa píšu tieto informácie, no, žiaľ, OKRES SVIDNÍK MÁ ĎALŠIE DVA PRÍPADY NAKAZENÝCH KORONAVÍRUSOM!!! 
1. brat mestského poslanca z Giraltoviec, ktorému nákazu potvrdili v sobotu, a boli spolu na lyžovačke v Rakúsku. 

2. muž z Kapišovej, ktorý bol s nimi takisto na lyžovačke v Rakúsku. 
Informácie potvrdil predseda Krízového štábu okresu Svidník Jozef BaslárRegionalny úrad verejného zdravotníctva vo Svidníku vykonáva potrebné úkony. Obaja muži by mali byť v domácej karanténe.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV