Priateľka predsedu poslaneckého klubu Pirátov Jakuba Michálka (29) Michaela Krausová (25) bude súčasťou zastupiteľstva na pražskom magistráte. V posledných týždňoch sa objavili informácie o tom, že natočila nejedno video s obsahom pre dospelých. Vo voľbách dostala mladá členka Pirátov od Pražanov takmer 70 tisíc preferenčných hlasov.

V prvom videu, ktoré presiaklo na verejnosť, sa Michaela Krausová uspokojovala maliarskym valčekom. V druhom sa potom rovno dostala do interakcie s ďalšou pornoherečkou. Tentoraz sa medzi rekvizitami objavil jogurt a veľká šalátová uhorka.

O tejto mladistvej nerozvážnosti z mladosti vedia moji kolegovia od počiatku. Neurobila som ale nič nelegálneho, “uviedla Michaela Krausová potom, čo sa ľudia dozvedeli o jej prvom videu. Míša je skvelý človek. Rovnako ako Pirátska strana aj ja som liberál, okomentoval vtedy situáciu Jakub Michálek. Keď sa však na verejnosť dostala správa o tom, že existuje aj druhé video, ani jeden zo spomínaných ďalšie informácie neposkytol.

Videá Michaely Krausovej mala politická strana riešiť roku 2016 na svojom fóre. Politička, ktorá vo svojom živote evidentne vyskúšala aj úplne odlišné aktivity, po úspechu Pirátov v komunálnych voľbách zasadne v zastupiteľstve na magistráte. Pražania jej udelili 69 711 preferenčných hlasov. Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj Blesk.CZ