Tento chaos  našej neslovenskej politickej garnitúry (  smotánke), ktorá nám tu nevládne ale ( ovlada), ale to hlavne vo svoj prospech, biznis a postavenie, nieje to, čo Slovensko potrebuje práve v dnešnej dobe.
Kde si väčšina politikov robí to čo chcú , čo musia, začo ich platia.
Aj vy občania, ale aj ich chlebodárci. Občania sa starajú o to, aby mali ešte viac a aby úplne rozpredať zničili, tento štát bohužiaľ otrokáři a chudákov.  Aby rozdelili Slovákov na skupiny, ktoré Slovensko môže úplne zničiť.
Vidíme denne ako nás spolu z médiami kŕmia zbytočnými kauzami, únosom, vraždou, stíhačkami, cenzurou a podobnými blbosťami, čo realita obyčajného občana je úplne iná, kauzami, ktorými len kryjú svoje väčšie a dôležitejšie kauzy a problemi, ktoré ľudia nesmú hlbšie riešiť, aby nepochopili, čo sa tu naozaj deje.
Politická vražda novinára a jeho priateľky, ktorá podla mňa, bola určite riadená  z vonku, za pomoc im bola ich prepletená sieť slovenských komplicov a malých mafianov, ktorých len využili za peniaze zato, čím všetkým si  v živote prešli a čo majú za sebou. Pekne a dloho pripravená akcia, ktorá mala preukázať to, že v tom ide aj vláda, teda hlavne strana Smer a cieľ bol Robert Fico, ktorého chceli položiť.
Tak ako aj únos Vietnamca mafiána , za čím stoja vietnamské a nemecké tajne služby ktoré zlyhali, ale slovensko  bolo len zneužité ako taxík o ktorom nevedeli.
Demonštrácie, tlačovky,  trestné  oznámenia,  len aby tu mohli nastoliť chaos a konečne nastoliť ten ich západný model demokracie, vyvolalii nepokoje, rozdelili ešte viac spoločnosť, len aby mohli zničiť vládu a Slovensko.
To by bolo pre nás, ako štát, zničujúce. Vďaka tomu, že tu niekto ešte stále, nestratil úplne zdravý rozum a vydržali sme ten tlak, proti slovenských opozičných živlov v politike, tak ako aj aj na poste prezidenta.
Ale šťastie v nešťastí, že sme sa nedali zatlačiť do kúta a udržali si našu štátnosť, ktorá nám patrí zaslúžene, ale pozor, ktorú nám stále chcú vziať!
Ľudia nevnímajú to že budúci rok od Januára zdražie
Elektrina o 10%
Plyn 8%
Poistky 8%
Potraviny budú automaticky zdvíhať ceny hore.
Toto je dnešná politika, ktorú vám predsa nebudú tak propagovať ako ich kauzy.
Pretože ako vidieť politici a média riešia len to, čo im vyhovuje a čo oni potrebujú, ale nie čo potrebujú občania.
Čo myslíte? že ako dlho vydržia naše peňaženky ?!
Koľko vám zostáva v rodinnom rozpočte? !
Aby ste niečo ušetrili!
Niektorým vôbec nič, lebo majú málo, sú sociálne slabší, ktorých tam dotiahol tento zle nastavený systém, ktorý pre nich robí minimum,alebo skoro nič,  ostatným tiež nezostane nič, lebo to majú akurát!
Niečo ostane, ale len tým naším lepšie pracujúcim, ale najviac ostane komu?
Politikom!!
Tak čo ešte sa necháte manipulovať, tým ich slušným Slovenskom a propagáciou západného zničujúceho modelu systému?
Ja určite nie pretože mám na to iný nadhlad, ktorý vám len ponúkam.
Preto je čas pri ďalších aj komunálnych voľbách, ukázať, že už bolo dosť manipulovania, chaosu, kupovania hlasov, podvodov a klamstiev.
Je čas voliť tých, ktorí majú dobré výsledky pre občanov a tento štát, ktorý bol je a zostane slovanský a tiež menšinový, pretože taká je história ale aj život, ale nebude nějakou kolóniou, v ktorej budú nepokoje, vojny, nenávisť , diskriminácia , multikulturalismus.
Ale  kde ľudia budú žiť, tvoriť spoločne jednu úžasnú spoločnosť.
Je na vás, či konečne nájdete sebareflexiu, svedomie a otvoríte oči, ktoré boli zalepené klamstvom.

Politika hýbe svetom, ale sú hranice, ktoré by sa nemali prejsť, ani silou a ani mocou. Ale zdravým uvažováním, komunikaciou a rozumným spracovaním situácie, sa tomu môžeme vyhnúť.

Politická redaktorka PRESS.TV
Jana Nova Boboková