Tu to mame. Teraz budeme jesť odpad. Tak nám treba, na každom kúsku Slovenska to vidieť ako sme nechali zničiť to čo naši rodičia budovali čo budovali naši prarodičia. Tak na treba všetkým zato že to tak necháme 

Presne tieto slová a odkazy píšu ľudia na sociálnych sieťach potom čo sa na slovensko dostalo mäso z chorých kráv. Čo vy nato ste toho istého názoru ?

Komentáre z facebooku.

1) Nie len družstva ale aj bitunky teda väčšinu. Všetko sa vozí na porazku do poľska. Tie zvieratá okrem toho ze tam s nimi zle zaobchádzajúci ešte musia prežiť aj niekoľko hodinové cesty na bitúnky. Nehovoriac o jahnatach čo idú do talianska.

2)  Keď som išla na VŠ, boli družstvá v každej dedine a zootechnik bol pán… Teraz už zootechnikov takmer nikde nepotrebujú, niet pre koho…A my, zootechnici, si musíme hľadať uplatnenie inak…potravinová aj iná sebestačnosť Slovenska je dávno fuč….urobila som si aj DPŠ pre poľnohospodárske školy… Aj s tým už môžem ísť do hája… Ako mám deti v tejto situácii vychovávať k láske k Slovensku? Nech radšej idú do zahraničia, kde zarobia a aj kúpia kvalitné potraviny…

3) Ještě tu šance je , jen se lidé musí spamatovat. A když se bude rozhodovat o této zemi je třeba si udělat čas a změnit to co se tu děje. Člověk nesmí být lhostejný musí k tomu přistupovat zodpovědně . Nenechte si sebrat rozkrast vytunelovat vlastní zemi. Slovaci byli vždy silný narod tak proč teď každy haže flintu do žita.

 Redakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj: Facebook.com