Nová správa z Krymu.. Po obhliadke video záznamov preklasifikovali teroristický čin na hromadnú vraždu… Nejaký 18- rožný chalan, ktorému pravdepodobne preskočilo, zastrelil zatiaľ 18 ľudí a potom aj sám seba…

Žeby politicky boj ako ukázať Rusku, čo všetko je možné urobiť? Len aby ich vyprovokovali k vojne, do ktorej ju tlači západ. Momentálne cez Ukrajinu, kde sa zhromažďujú vojská NATO?!
Ruská polícia našla v osobných veciach krymského vraha Vladislava Rosljakova ďalšie výbušné zariadenia ktoré zneškodnila. Napísala to agentúra RIA Novosti s odvolaním sa na vyšetrovateľov. Trhavina bola nájdená v areáli školy, kde mal útočník svoje veci uložené.

Rosljakov dnes v strednom odbornom učilišti v krymskom meste Kerč zabil 19 ľudí a ďalších viac ako 50 zranil, z nich 16 vážne. Polícia zatiaľ motív jeho činu nepozná, pôvodnú verziu o terorizme neskôr nahradila verzia o masovej vražde. Páchateľ útoku sa zastrelil.
Študent vystrieľal školu brokovnicou, potom odpálil bombu. 19 mŕtvych
Ruskí politici hádžu vinu na Ukrajincov, čo by bolo aj dosť pravdepodobné, pretože v sú schopní všetkého. Veď sme videli posledné pochody fašistov na ukrajine a tak tiež tam je veľa západných agentov, ktorí to robia vo svete dosť často.
Je to niečo hrozné, pretože po explózii sú mŕtvi a vážne zranenia. Hlavne deti!

Šéf ruských vyšetrovateľov Alexander Bastrykin agentúre TASS povedal, že policajti sa zaujímajú, či mohol Rosljakov svoj čin spáchať pod vplyvom inej osoby, prípadne či v tragédii zohrala rolu niekoho nečinnosť. Bližšie podrobnosti neuviedol.
Problém dnešnej doby je ten, že západná civilizácia a jej hodnoty, sa dostávajú do sveta. Bohužiaľ dostavujú sa k nám väčšinou len tie zlé a negatívne . Vieme že poslednou dobou, ako keby sa roztrhlo vrece, kde mládež strieľa v škole žiakov a učiteľov. Veď toto je choré!! Ako je toto vôbec možné?! Áno bohužiaľ je!
Pretože takto je nastavený dnešný systém, kde už mládež je Infikovaná nenávisťou zlom, sú arogantný voči rodičom a spoločnosti. Žiadny rešpekt k životu. V médiách vidíme samé násilie vojny a sexualita. Toto všetko vnímajú už malé deti. Tak sa nemáme čomu čudovať, že tento svet je v takom chaose. Všetci máme na tom kus svojej viny. Pretože sme úplne stratili svojho ducha vedomia.

Dúfam, že táto americká “móda” – strieľať v školách sa nedostane aj k nám, pretože, keď sú mladý infikovaní už aj v Rusku, tak to nieje ďaleko aj od nás. Je čas sa zamyslieť a je čas zmien! Ale tie zmeny, musíme začať v nás.
Kam ten svet speje… Záleží len na nás
Reportérka politického spravodajstva PRESS.TV
Jana Nova Boboková