Parlamentné voľby sú tu už o tri dni. Dovtedy si však, zdá sa, s našimi politikmi ešte poriadne užijeme. Najnovšie rozvírili hladinu kandidáti do parlamentu za stranu Smer-SD.

Nie je to tak dávno, čo sa Igor Matovič spoločne s pár kolegami z hnutia OĽaNO vybral do francúzskeho Cannes, kde našiel a ukázal verejnosti vilu Jána Počiatka, smeráckeho exministra financií a dopravy. Dalo sa čakať, že z vládnej strany príde reakcia. A skutočne sa tak napokon stalo.

Igor Matovič pred vilou Jána Počiatka v Canes (Francúzsko)

Igor Matovič pred vilou Jána Počiatka v Canes (Francúzsko)
Zdroj: OĽaNO – Igor Matovič

Postarali sa o ňu kandidáti do parlamentu Matúš Šutaj Eštok, Ľuboš Blaha a Erik Kaliňák. Vzali si z Matoviča príklad a na sociálnej sieti zverejnili video, kde ukazujú všetky majetky, ktoré Matovič, resp. jeho manželka vlastnia v Trnave. “Dali sme to na Matoviča. Kým on sadol na lietadlo a spravil si výlet na Cyprus, aby ukázal, aké majetky má Penta, my sme sadli do auta a išli sa pozrieť do Trnavy – na majetky Matovičovej rodiny. Spadnete zo stoličiek,”napísal Eštok na svoj profil. “Ten chlap fakt vlastní pol Trnavy. Žiaden obyčajný človek, ale ťažký multimilionár je to. Papaláš a podvodník,” dodal.

Viac si už pozrite v priloženom videu. TU-https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/necakana-facka-par-dni-pred-volbami-smeraci-pomstili-matovicovi-odhalili-jeho-majetok?utm_source=fbINTERN&utm_medium=p1d&utm_campaign=fanpageP1d&fbclid=IwAR3ncgA9MkvgpA_RJXPDVaxKzVCJe3uOv5jTpFu-rKap0Dt6eMvjX7dYWxs

Zdroj:https://www1.pluska.sk