Doktorka Sarah Gray si nechala spraviť svoje prvé tetovanie ako 16-ročná.

Najpotetovanejšiu doktorku na svete vyhodili z reštaurácie. Ľuďom odkazuje, aby nesúdili knihu podľa obalu
Zdroj: pexels.com
Sarah tvrdí, že je najpotetovanejšou doktorkou na svete. Pri krátkom náhľade na jej Instagram možno popravde len ťažko protestovať. Sarah Gray pochádza z Austrálie a do tetovacieho štúdia sa prvýkrát vybrala ako 16-ročná. Od tej doby si nechala svoje telo pokryť pestrofarebnými obrazmi rôzneho charakteru.
Dnes už 30-ročná Sarah mala nad tetovaciou ihlou údajne stráviť viac než 300 hodín. Samozrejme, pri takom množstve viditeľného tetovania sa už stretla s množstvom negatívnej odozvy. Pre DailyMail sa rozpovedala hneď o niekoľkých nepríjemných zážitkoch. Pri jednom z nich dokonca musela kvôli  svojmu odlišnému zovňajšku opustiť reštauráciu.

„Keď sme sa usadili k obedu, prišiel k nám manažment reštaurácie a požiadal nás, aby sme odišli, pretože podľa ich pravidiel sa nemožno v reštaurácii stravovať s viditeľným tetovaním. To bolo prinajlepšom mierne sklamanie, priznala doktorka Sarah.

Sarah so svojím priateľom a získaným titulom

Nerovného prístupu sa jej malo údajne dostať aj v obchode s topánkami, kedy bola oproti ostatným zákazníkom zjavne ignorovaná. Personál s ňou dokonca nechcel nadviazať ani očný kontakt. Po dlhom čakaní nakoniec odišla, pričom ju potešilo, že aspoň ušetrila množstvo peňazí.

Podobný postoj ako vyššie spomínaná reštaurácia mal zachovať aj manažment nemenovaného kasína, ktorý ju a jej (taktiež viditeľne potetovaných) priateľov nechcel pustiť dnu.

Doktorka Sarah svoj titul získala ešte len nedávno, ale dúfa, že s ňou nebudú kvôli jej odlišnému vzhľadu zaobchádzať odlišne. To chce dosiahnuť najmä pozitívnym prístupom a tvrdou prácou.

 

Jej tetovania často nemajú žiadne pozadie a niektoré vyobrazenia sú čistou improvizáciou jednotlivých pracovníkov z odboru. Tetovanie preto Sarah vníma ako formu umenia a samú seba považuje za zberateľku jednotlivých kusov. Na jej tele by sme ale taktiež mohli pozorovať určité významné momenty z jej života ako kariéru či svadbu vo Vegas.

 

Keď Sarah navštevovala hodiny medicíny, obávala sa toho, že ju budú jej kolegovia či pacienti vnímať odlišne a nebudú k nej pristupovať ako k profesionálovi. V tomto bode naopak s radosťou dodáva, že náhľad modernej spoločnosti na tetovanie je od minulosti značne odlišný.

 

Príležitostne si niekto s nesúhlasným názorom zašepká negatívny komentár alebo zakrúti hlavou, ale ide skôr o zriedkavé situácie,“ tvrdí Sarah. Dni, kedy tetovania reprezentovali kriminálnikov sú podľa nej preč a ľudia by nemali súdiť knihu podľa obalu. Stretol si sa s negatívnou odozvou kvôli tetovaniu aj ty?

Zažil si niečo podobné ako Sarah?

Redakcia spravodajstva PRESS.TV-Zdroj:https://refresher.sk/