Caroline Flack, ktorá v sobotu spáchala samovraždu, v minulosti randila aj s princom Harrym.

Bezstarostné chvíle po boku Meghan v Kanade sa pre princa Harryho skončili v momente, keď sa dozvedel, že jeho dávna láska, známa britská moderátorka reality show Love Island, spáchala samovraždu.

Caroline Flack († 40) sa s ryšavým princom spoznala ešte v roku 2009, krátko po tom, čo sa známa rozhlasová a televízna osobnosť rozišla so svojím predchádzajúcim partnerom. Dvojicu odfotili, ako si spolu užívajú rande v objatí noci. Zoznámila ich istá Natalie Pinkham, spoločná známa oboch strán.

Bohužiaľ, keď sa do médií dostala informácia, že Harry sa s Caroline stretáva, moderátorka sa obrovskej pozornosti zľakla a romantike bol koniec. „Už som nebola tá Caroline Flack, moderátorka, ale Caroline Flack, Harryho bokovka,“ napísala vo svojej knihe k svojmu najznámejšiemu, aj keď zrejme najkratšiemu, vzťahu.

Moderátorku reality show Love Island (Ostrov lásky) našli mŕtvu v sobotu v jej londýnskom byte. K tragédii došlo podľa britského denníka Daily Mail po tom, čo sa Caroline dozvedela, že pôjde opäť pred súd kvôli údajnému útoku na 27-ročného milenca, ku ktorému malo dôjsť ešte minulý rok. Inkriminovaný Lewis Burton však neskôr svoje obvinenia stiahol, keď súd rozhodol, že sa dvojica viac nesmie stretávať. Prokuratúru od ďalšieho stíhania dokonca odhováral, avšak bez úspechu.

Britská moderátorka Caroline Flack (vľavo) spáchala samovraždu. Podľa médií ju psychicky položil súdny proces s jej priateľom Lewisom Burtonom, ktorého minulý rok údajne napadla lampou.

Britská moderátorka Caroline Flack (vľavo) spáchala samovraždu. Podľa médií ju psychicky položil súdny proces s jej priateľom Lewisom Burtonom, ktorého minulý rok údajne napadla lampou.Zdroj: Getty Images

Podľa okolia preto bojovala Caroline s mentálnymi problémami a užívala lieky proti depresii, informoval Daily Mail. Ide pritom už o tretiu samovraždu známej osobnosti spojenej s reality show Love Island za posledných 20 mesiacov. Diváci teraz žiadajú, aby televízia ITV2, ktorá šou prevádzkuje, svoju najznámejšiu reláciu zrušila.

Zdroj:https://www1.pluska.sk/