Adriana Machová  (†40) a Dušan Kudry  (†42) sú dve obete z dvanástich, ktoré zomreli pri stredajšej nehode autobusu s nákladným autom.

Desiatky policajtov, záchranárov a hasičov zasahovali včera na Zlatomoraveckej ceste pri obci Malanta, kde sa krátko po jednej hodine popoludní zrazilo nákladné auto naložené kamennou zmesou s autobusom, ktorý bol plný ľudí.

Silný náraz mal pre osádku autobusu fatálne následky. Po zrážke zostal nákladiak prevrátený na ceste a autobus v priekope. Na záchrane ľudských životov sa podieľali v hustom daždi desiatky záchranárov a zasahoval aj záchranársky vrtuľník.

“Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Nitre začal trestné stíhanie pre trestný čin všeobecného ohrozenia. Okolnosti a miera zavinenia tejto tragédie sú predmetom vyšetrovania,” uviedlo Prezídium Policajného zboru.

Rodičia zomreli, dcéra nehodu prežila.

Adriana Machová  (†40) a Dušan Kudry  (†42) sa nachádzali v autobuse spolu so svojou maloletou dcérou. Rodičia nehodu neprežili. Dievčatko malo šťastie. Síce ju hospotalizovali v nemocnici, ale podľa našich informácií je v poriadku a čoskoro ju zo zdravotníckeho zariadenia prepustia. Informáciu o úmrtí manželského páru pre Gipsy Television potvrdil starosta obce Kolíňany, kde rómska rodina mala bývať.

FOTKU RODINY NÁJDETE TU- http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/slovensko/medzi-obetami-autobusoveho-nestastia-je-romsky-manzelsky-par.-ich-dcera-nehodu-prezila..html?pa

Zdroj:http://www.gipsytv.eu/