Mareka Báláža poriadne napálil jeho chlebodárca Marian Kotleba !
Reč je o Marekovi Balážovi, ktorý sa postavil naprieč všetkým  Rómom a hájil Kotlebovsko- Hitlerovske ideológie.
Na svojim FB profile zavesil status, ktorý vám redakcia spravodajstvá  PRESS.TV prináša plnom znení.
DOBRÉ RÁNKO SLOVENSKO !

Táto fotografia je zo stretnutia občanv podporujúcich nášho spoločného občianského kandidáta za prezidenta SR.
Na tomto stretnutí sa zúčastnili so súhlasom vedenia ĽSNS aj Kotlebvci………Bánovce nad Bebravou.
Tu jasne Kotleba ĽSNS a jeho členovia a simpatizanti deklarovali a podporovali spoločný postup proslovanských,národných síl.
Čo samozrejme teraz všetci svorne popierajú a to aj vedenie ĽSNS a aj jeho členovia a mňa označujú za klamára,že to nikdy neblo.

Tu Marián Kotleba ani len nesníval o tom,že by on mal Kandidovať za prezidenta SR a tu ak by sme spoločne postupovali,tak sme mohli aj v komunálnych voľbách nedávno skončených totálnym fijaskom pronárodných síl zvíťaziť na SIONISTICKÝMI tajtrlíkmi v tejto krajine.
Spoločne by sme mali svojho prezidenta a aj v komunálkach a aj budúcich parlamentných voľbách by sme možn spolu s ĽSNS zostavovali vládu SR.

ALE KOTLEBA ODRAZU Z ČISTA JASNA TOTO VŠETKO PREKAZIL TÝM,ŽE ODMIETOL SPOLOČNÝ BOJ PRONÁRODNÝCH SÍL TAK,ŽE SÁM IŠIEL KANDIDOVAŤ ZA PREZIDENTA SR.
Pronárodný spoločný postup je rozbitý vďaka Kotlebovcm .

V komunálnych voľbách si Kotlebvci a aj mi aktivisti tým pádom ani len neprdli a soroščátka na čele s ;KISKOM,LAJČÁKOM,BÚTOROM a inými zradcami našej vlasti odovzdajú moc,štát,územie a národ do rúk NWO USA a EU a premenia Slovensko na čiernu Afriku.

Pridali sme sa tak k FAŠISTOM ako počas druhej svetovej vojny a ideme bojovať proti Slovanom a Rusku.
KOTLEBA ĽSNS je u mňa ZRADCA SLOVENSKÉHO NÁRODA a od teraz budete chodiť s touto pečaťou zradcov všetci,čo ho ešte podporujeje tak,ako mi Rómovia chodíme s pečaťou Bohom prekliateho národa.

Redakcia spravodajstvá PRESSTV-Zdroj: Facebook Marek Baláž