Pozrite sa, ako vyzerajú po 30 rokoch

Manželia si mysleli si, že nemôžu mať dieťa a potom sa stal zázrak.  

Waltonovci s novorodeniatkami — Foto: Facebook

LIVERPOOL, 19. apríla – Janeta Graham Waltonovci mali najväčšie prianie v živote – a to založiť si vlastnú rodinu. Osud im to ale skomplikoval a Janet nemohla otehonieť. Skúšali aj rôzne iné metódy, ale ani po 13 zákrokoch sa im to nepodarilo. V čase, keď to už začali vzdávať, sa stal priam zázrak a Janet otehotnela. Waltonovci sa nevedeli dočkať príchodu potomka, keď v 8. týždni im lekár oznámil nevšednú správu. Janet nebude mať jedno dieťa, ale rovno šesť.

Pred pôrodom však nastali komplikácie a lekári odporúčali vzdať sa niektorých z nenarodených plodov, no rodičia to odmietli. Našťastie sa im 18. novembra 1983 narodili zdravé bábätká. Šesť dievčat vyčarilo úsmev na tvári rodine Waltonovcov.

Šestorčatá v školskom veku
Šestorčatá v školskom veku  Foto: Facebook

Viete si asi predstaviť tú zmenu životného štýlu a nedostatok spánku. Ročne minuli neuveriteľných 11-tisíc plienok. Ani v ďalších rokoch si rodina nemohla vydýchnuť, keďže dievčatá začali chodiť do školy a bolo ich potrebné naďalej živiť a šatiť.

Waltonovci so svojimi deťmi

Ako ale samotní rodičia tvrdia, neľutujú ani jeden moment a sú nesmierne vďačný, že im osud doprial toľko detí. Jediné, čo ľutujú je len to, že nemali viac času si užívať ich detstvo a, že veľmi rýchlo vyrástli.

Dospelé sestry Waltonové

Šestorčatá majú dnes už 34 rokov a žijú si spokojným životom. Niektoré z nich majú už vlastné rodiny a deti, a tak sa rodina Waltonovcov naďalej rozrastá.  

Zdroj:https://www.dobrenoviny.sk/