Komentár Jany Novej -Nesplnený sľub vlády, mladým rodinám ?!! Nič sa zase nemení!!

Je to len zrkadlo politikov!
Niečo neskutočné, čo sa človek dozvedá od politikov každý deň za zdrvujúce správy, hlavne  pre mladých a rodiny z deťmi. Je mi z toho zle, ako sa vôbec môže minister financií, pozrieť ľuďom ešte do očí, pre mňa sú to hyeny v ľudskej podobe.
Pretože? Spotrebný tovar pre malé deti zostáva na 20% DPH!! Veď toto je choré, ako  celý tento falošný démoni (zničujúci) demokratický system, ktorý účelovo ničí populáciu , genocída národa takým to spôsobom?

Ako majú mať mladí ľudia svoje rodiny zakladať rodiny, plodiť novú populáciu, keď nemajú možnosť aby to finančne zvládli. Aby nemali ani na základné potreby a všetko čo dieťa potrebuje.
Pre vládu, hlavne ministra obrany Gajdoša sú dnes milióny dôležité, ale pre bojové autá, stíhačky, ktoré sú naozaj zbytočné, pretože keď by malo k niečomu dôjsť, tak verte, že si tu nikto ani nepípne!
Som neskutočne vytočená, že matky a rodiny nemajú pomoc štátu a dostatok financií na plienky a potreby pre dieťa, nakoľko naša vláda má iné priority, Ako je pomoc občanom a mladým rodinám.

Tak že nový rozpočet je len fraška, alebo biznis ministra financií  Kazimíra a spol?!
Zase sa nič nemení, ale hlavne že chcú naše financie, milióny rozdávať do kolonizovanéj Afriky, západnými štátmi. Prečo majú Slovenský občania a hlavne malé deti, doplácať nato, že niekto tu vytvára takéto podmienky na život.
Politická reportérka PRESS.TV
Jana Nova Bobková

Advertisements
https://cdn.onesignal.com/sdks/OneSignalSDK.js