Je to len zrkadlo politikov!
Niečo neskutočné, čo sa človek dozvedá od politikov každý deň za zdrvujúce správy, hlavne  pre mladých a rodiny z deťmi. Je mi z toho zle, ako sa vôbec môže minister financií, pozrieť ľuďom ešte do očí, pre mňa sú to hyeny v ľudskej podobe.
Pretože? Spotrebný tovar pre malé deti zostáva na 20% DPH!! Veď toto je choré, ako  celý tento falošný démoni (zničujúci) demokratický system, ktorý účelovo ničí populáciu , genocída národa takým to spôsobom?

Ako majú mať mladí ľudia svoje rodiny zakladať rodiny, plodiť novú populáciu, keď nemajú možnosť aby to finančne zvládli. Aby nemali ani na základné potreby a všetko čo dieťa potrebuje.
Pre vládu, hlavne ministra obrany Gajdoša sú dnes milióny dôležité, ale pre bojové autá, stíhačky, ktoré sú naozaj zbytočné, pretože keď by malo k niečomu dôjsť, tak verte, že si tu nikto ani nepípne!
Som neskutočne vytočená, že matky a rodiny nemajú pomoc štátu a dostatok financií na plienky a potreby pre dieťa, nakoľko naša vláda má iné priority, Ako je pomoc občanom a mladým rodinám.

Tak že nový rozpočet je len fraška, alebo biznis ministra financií  Kazimíra a spol?!
Zase sa nič nemení, ale hlavne že chcú naše financie, milióny rozdávať do kolonizovanéj Afriky, západnými štátmi. Prečo majú Slovenský občania a hlavne malé deti, doplácať nato, že niekto tu vytvára takéto podmienky na život.
Politická reportérka PRESS.TV
Jana Nova Bobková