Kočner sa mi chválil, že má originál Gorily. Pustil mi nahrávku, zaznel tam mužský hlas. Povedal Liberálny politik predseda opozičnej strany SAS  R. Sulík. Ako je možné, že to Sulík tajil 10 rokov a prišiel s tým až teraz?! 

Je v tom zase nejaká hra, ako to všetko znovu hodiť na Kočnera a obviniť  k tomu zase nepohodlných?! Tak ako to bolo od začiatku v spise Gorila plánované a vymyslené proti nežiaducim, vďaka práci určitých tajných služieb z vonku, ako aj vďaka agentovi a manželovi  pani Nicholsonovej?!

Tak tiež známeho akčného advokáta a bývalého politika  Lipšica, ktorý má viac než dosť spoločné vo vážnych a dôležitých kauzách Valka, Kuciak atď?! Ako je možné že DenníkN a novinárka Tódová, má takéto tajné informácie, s prostredia vyšetrovania?! Niekto donáša, manipuluje informácie ktoré majú ísť prostredníctvom medií medzi ľudí?!

Ako to je , znovu sa tu začína nejaká divadelná komediálna hra?! Ako niečim zaujať a  znovu pobúriť ľudí, priniesť na svetlo niečo, čo nikdy nebolo potrebné a pre slovenský národ ničivé, kauzy ktoré majú rozvrátiť tento štát?! Tak pre mňa je jasné, že keď Kuciak nevyšiel, tak skúsime niečo čo v minulosti zabralo?! Ale tu, padne kosa na kameň!

Máme tu niečo nove ohľadom spisu Gorila, alebo ďalšia manipulácia ?!

Predseda opozičnej strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík, opísal stretnutie s Kočnerom, na ktorom mal zaznieť záznam z Gorily.
Len tak medzi rečou spomenul, že má originál nahrávky Gorila. Vytiahol USB kľúč a dal ho do notebooku,“ opísal Sulík  stretnutie s kontroverzným podnikateľom z roku 2010.

“Chválil sa Gorilou”

Sulík priznal, že audiozáznam mal asi 15 sekúnd a bol na ňom počuť mužský hlas, ktorý si nevedel k nikomu priradiť. On sa v podstate pochválil, že toto je originál Gorila a povedal, že ju má celú,“ povedal liberál.

Ten sa v čase, keď pôsobil na poste šéfa parlamentu stretol s Kočnerom viac ako desaťkrát.

Pre mňa Gorila a to všetko, pripadá ako nejaká vymyslená hra, pretože všetko je nejako zvláštne prepojené. Dôkazy nepriame a určené pre  účel destabilizácie určitých ľudí v politike.

Preto neverím ani spisu Gorila a taktiež tomu že nejaké nahrávky Kočner mal v trezore. Bol by hlúpy keby si ich aj nechal doma , to mi k nemu nesedí. Ale hlavne je podozrivé ako je možné, že niekto má takéto tajné informácie z  prostredia vyšetrovania! Kto je za tým?! Dozvieme sa?! Verím, že úrady v trestnom konaní, začnú zisťovať, odkiaľ sú tieto tajné informácie, aj keď môj pohlaď je taký, že všade majú svojich ľudí, ktorí vedia čo majú robiť, aby sa národ nedozvedel kto  stojí za tým divadlom. Ja mám jasno už pekne dlho, kto je v tom zapletený a kto za tým všetkým figuruje.

redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj: https://slovensko.hnonline.sk/ Politicky spravodajca PRESS.Tv Jana Nova