KOALÍCIA SMER-SD, SNS A KOTLEBOVA ĽSNS SCHVÁLILA NOVELU, KTORÁ JE PRAVDEPODOBNE PROTIÚSTAVNÁ A OBMEDZUJE PRÍSTUP K INFORMÁCIÁM

SMER dávno nie je hrádzou proti extrémizmu, práve naopak. Už mesiace sme svedkami ako sa spájajú s extrémistami, keď im ide o rovnaké ciele. Ich dnešným hlasovaním o predĺžení volebného moratória na prieskumy, ktoré má trvať 50 dní (!) dali najavo jasný signál o ich želanej budúcej koalícii SMER-u, SNS a ĽSNS. Opakujeme, Marian Kotleba má oficiálne svojho silného koaličného partnera.

Fotka Za slušné Slovensko.

Miesto toho, aby sa snažili voľby vyhrať férovým spôsobom a v demokratickej súťaži, už druhýkrát za posledné mesiace, a navyše krátko pred parlamentnými, menia pravidlá hry spôsobom, ktorý obmedzuje občanom a voličom slobodný prístup k informáciám – prísnejšie pravidlá majú už len dve ďalšie krajiny v Tunisku a Kamerune.

Nezabúdajme ani na “Glváčovú armádu” o ktorej sa hovorí v Kočnerovej Threeme. „Počuj ale mohol by si tie články poslať aj dlhému, alebo neviem koho z nich ešte tam máš, nech si to rozhodia aj oni, majú ľudí čo spravujú kopu profilov a prispievajú do diskusií k článkom vo všetkých mediách. Tak to uvidí oveľa viac ľudí a budú to zdielať,“ napísala Zuzsová Kočnerovi. Zakázaním zverejňovania prieskumov kvalitných agentúr naberajú na sile práve takéto neférové nástroje, ktorých pracovná metóda je manipulácia a šírenie nepravdivých správ.

Veríme, že prezidentka Čaputová takýto zákon nepodpíše a dôrazne apelujeme na všetkých poslancov Národnej rady, ale neobmedzovali občanov k prístupu k informáciám!

Zdroj:https://www.facebook.com/zaslusneslovensko

Advertisements