Hitlerova sexualita je predmetom mnohých konšpirácií a dohadov. Vraj bol asexuál, no pre iných sadista, ktorý vraj obľuboval pissing.

Charlotte Lobjoie bola jedna z Hitlerových mileniek. Stretli sa v roku 1917, keď budúci nemecký vodca bol iba obyčajným vojakom vo Francúzsku. Charlotte neskôr prividedla na svet dieťa menom Jean-Marie Loret a tvrdila, že išlo o Hitlerovho syna. Historici sa však v tomto nezhodujú a väčšina sa prikláňa k reálnejšiemu scenáru – hoci tí dvaja mohli byť milenci, otcom Jeana-Marie bol pravdepodobne neznámy nemecký vojak.

Do života Hitlera zasiahla aj jeho nevlastná neter Angela Maria „Geli” Raubal. Mladé dievča, ktoré v roku 1925 žilo so strýkom Adolfom, nakoniec vo svojich 23 rokoch spáchalo samovraždu. Údajne trpela silnými depresiami a vziať život si mala po tom, keď zistila, že Hitler má bližšie k Braunovej. Hoci išlo o jeho nevlastnú neter, špekulovalo sa o ich milostnom pomere. Hitlerov odporca Otto Strasser tvrdil, že vodca s ňou mal pomer, keď mala iba 19 rokov a mal jej aj prikazovať, aby na neho močila

Žena, ktorá sa s Hitlerom najviac skloňuje, je Eva Braun. Prvýkrát sa stretli v roku 1929 a krátko pred smrťou 29.apríla 1945 sa stala jeho manželkou. Eva mu pomohla prekonať samovraždu nevlastnej netere Geli. K rovnakému kroku siahla v novembri 1932 aj Braunová. Náhla tragédia zvýšila Hitlerov záujem o ňu a po pár spoločných nociach sa z nich stali milenci a aby zamedzil jej ďalším samovražedným pokusom, ubytoval ju vo svojom Orlom hniezde v Berchtesgadene v Alpách. Eva však spávala v inej miestnosti než Adolf, nezaujímala sa o politiku, ale iba o kultúru, módu a šport. Užívala si privilégia a na verejnosti sa k nemu takmer nehlásila. Ľud sa o ich romániku dozvedel až po vojne. Nakoniec obaja spáchali samovraždu, ona kyanídom, on sa zastrelil. O ich spoločných radovánkach však kolujú rôzne informácie.

Málokto vie, že Adolf Hitler bol aj maliarom.

Málokto vie, že Adolf Hitler bol aj maliarom.Zdroj: internet

Hitlerovej sexuality sa pred rokmi chopil americký spisovateľ Amis v knihe Zóna záujmu (Zone of Interest). Podľa Amisa Hitlerovi k orgazmu stačila Braunovej zdvihnutá sukňa. „Myslím si, že Hitler so svojou milenkou súložil bez toho, aby sa navzájom dotýkali a aby sa vôbec vyzliekli, pretože bol fanaticky čistotný,“ povedal Amis. 

„Predstavujem si, že si líder nacistov najprv vypchal nohavice čistými servítkami a až potom sa z bezpečnej vzdialenosti pustil do istej formy vzrušovania s Evou Braunovou. Eva by určite bola v bezpečnej vzdialenosti a zdvihla si sukňu a potom by z Hitlerovej strany došlo k vyvrcholeniu,“ fabuloval Amis. Oceneniami ovenčený spisovateľ o sebe tvrdí, že Hitlera pozná dobre, no pravda o jeho sexualite je pre neho záhadou. Z dobových záznamov vieme, že Hitler sa odmietal vyzliecť aj pred lekárom a čistotný bol naozaj fanaticky a Amis dokonca povedal, že si myslí, že Hitler bol asexuálom.

To však vyvracia nielen Hitlerov odporca Strasser (state vyššie), ale aj iní. Podľa výpovedí mnohých mal vodca tretej ríše iba jeden semenník a keď bol zrovna schopný sexu, do svojich mileniek kopal, takmer ich mučil. Odborná literatúra uvádza, že bol psychopat, striedali sa u neho sadistické a masochistické fázy. Vyžadoval dokonca, aby na neho žena močila a vyprázdňovala sa.

Adolf Hitler a Eva Braun

Adolf Hitler a Eva BraunZdroj: wikipedia

Hitler mal mať pomery s mnohými ženami. S istou Ernou, sestrou  Ernsta „Putziho” Hanfstaengla, ktorý pomohol financovať vydanie Mein Kampf. Sex s Ernou mali iba raz, no zvyšok vzťahu už taký vášnivý nebol, práve naopak. Hitler „balil” Ernu, no tá to brala ako vtip a v skutočnosti ho nechcela. Stihla ho využiť na to, aby čo najviac pomohla svojmu bratovi. 

Hanfstaengl a Hitler mali ešte jednu spoločnú známu. Martha Dodd bola dcérou amerického veľvyslanca v Nemecku. Hanfstaengl ju dohodil Hitlerovi, no románik bol krátky. Martha zhrozená z Noci dlhých nožov pokúsila sa o samovraždu. Prežila a vrátila sa do Washingtonu, pripojila sa k radikálnej ľavici a nakoniec sa z nej stala špiónka pre Sovietsky zväz.

HITLEROVE ŽENY V GALÉRII

Inge Ley. Tanečníčka bola manželkou Roberta Leya, vysokopostaveného politika a člena NSDAP. Robert bol však silný alkoholik, čo dohnalo Ingu k úteku. Jedného dňa sa objavila pred Hitlerovými dverami. Stali sa milencami, no románik netrval dlho. Inga sa vrátila k manželovi, porodila mu dieťa a v roku 1942 sa zastrelila.

Ideálna árijská žena, nemecká herečka Renate Müller, okúzlila aj Hitlera. Ten jej zaraz vybavil možnosť, aby hrala prototyp krásnej Árijky v nemeckých filmoch. Išlo o sex na jednu noc, po ktorej on otvoril dvere filmových štúdií. Keď však stratila záujem o filmovú propagandu, z ničoho nič čírou náhodou skonala na samovraždu.

Adolf Hitler

Adolf HitlerZdroj: TASR

On mal 37, ona 16. Po romantickej večeri v roku 1927 sa Hitler pokúšal zaútočiť, no v tomto prípade mu taktika nevyšla a slečna odmietla. Až na druhý pokus sa Adolf Hitler a Maria Reiter spojili. Začali spolu randiť, Hitler mal zrazu úplnú plnú hlavu Marie, hovoril jej Mitzi. Chcel sa s ňou oženiť, mať deti a žiť šťastne až do smrti. No sám od tohto plánu ustúpil, pretože si uvedomil svoju „svätú” misiu. Slečnu to nadobro poznamenalo. 

Pravdepodobne mal aféru aj s Angličankou Unity Valkyrie Mitford. Horlivá nacistka milovala Hitlera a izbu mala vyzdobenú hákovými krížmi. Jej sestra zas mala izbu polepenú kosákmi s kladivami a fotografiami Lenina. V roku 1934 sa Unity stretla s Hitlerom osobne. Začala ho zamilovane prenasledovať, až sa nakoniec podvolil a povečeral s ňou. 

Zdroj:https://www1.pluska.sk