Finále Talentu ovládlo dieťa, výhru 50 000 eur si odniesla bubeníčka Nikoleta!

výhru 50 000 eur si odniesla bubeníčka Nikoleta!

Absolútnou víťazkou sa stala bubeníčka Nikoleta.

Po dlhých troch mesiacoch sa konečne rozhodlo, kto sa stal víťazom šou Česko Slovensko má talent. Spomedzi deviatich finalistov sa ním stala napokon Nikoleta Šurinová.

Galéria k článku (46fotografií)

Zábery z finále šou Česko Slovensko má talent.

Veľkolepé finále siedmej série šou Tv Joj Česko Slovensko má talentzačalo naozaj slávnostne. Porotcovia Jaroslav Slávik, Diana Mórová, Marta Jandová a Jakub Prachař, ale aj moderátori šou prišli decentne oblečení, ako sa na finále patrí. Po krátkom príhovore privítala Lujza Garajová Schramková a David Gránský prvého súčažiaceho. Tým bol mladý spevák Christian Mitkov, ktorý sa predstavil so skladbou You raise me up od skupiny Westlife. Jeho výkon bol pomerne rozpačitý, diváci ho však naprie tomu ocenili veľkým potleskom. „Bol si nervózny, vôbec sa ti nedivím. Som rád, že som ťa do finále poslal,“ zhodnotil jeho výkon Jakub Prachař, následne na čo spustili pre Christiana SMSkové hlasovanie.

Prvý finalista Christian Mitkov predviedol poriadne rozpačitý výkon.
Prvý finalista Christian Mitkov predviedol poriadne rozpačitý výkon.
Facebook CSMT

V poradí druhým vystupujúcim bola novovzniknutá skupina Fiľakovo. Na ich vystúpenie však museli diváci poriadne dlho čakať, nakoľko sa vyskytol veľký technický problém, s ktorým tvorcovia zápasili. O čo konkrétne išlo, nikto nevie, avšak čakať sa muselo viac ako tri minúťy. Potom vak už všetko fungovalo, ako malo a na pódiu sa predstavila skupina Fiľakovo.

 

„Robím to prvýkrát, ale toto si zaslúži foto, pretože toto sa už nebude opakovať,“povedal Jakub Prachař, ktorý si skupinu vyfotil. Napokon sa s Fiľakovom zvečnil aj on sám. „Moment, keď prišla Rita mi pripomenul boj levice. Myslím si, že máte na to mať vlastnú súťaž, Fiľakovo má talent,“dodal Jaro Slávik. „Dali ste do toho všetko, myslím si, že diváci vám to vrátia. Som šťastná, že ste to zažili pred toľkými ľuďmi,“pridala sa Diana Mórová.

 

O tretie vystúpenie sa postaral bruchomluvec Zdeněk Polach, ktorý predviedol vystúpenie s dvomi bábkami, s Matýskom a aj jeho dedom. Počas šou sa na pódium dostala aj Diana a Jakub, ktorí sa zapojili do vystúpenia. „Bolo to rôznorodé, pobavili ste ma a myslím si, že si to aj diváci užili,“ zhodnotila vystúpenie Diana Mórová. „V podstate ste vykradli všetko, čo bolo na internete, ale bolo to famózne. Som rád, že ste boli vo finále,“ dodal Jaro Slávik.

Bruchomluvec Zdeněk Polach.
Bruchomluvec Zdeněk Polach.
Facebook CSMT

Štvrtý vystupujúci bol raper Boki. „To bolo za mňa zatiaľ najlepšie vystúpenie večera a myslím si, že to môžeš dnes aj vyhrať,“ povedal Jakub Prachař. „Mne sa na raperoch páči, že je to až teatrálne. Páčilo sa mi to a rob to vždy so živou hudbou. S kapelou to má gule, na ktoré si vy raperi vždy šaháte,“dodala Marta Jandová.

 

Iluzionistka a kúzelníčka Kelly prekvapila všetkých divákov svojím skvelým vystúpením. Opäť boli do šou zapojení aj porotcovia, ktorým doslova padla sánka. Tvorcovia programu však urobili veľkú chybu,keď okamžite po Kellynom vystúpení nasledovala reklama, po nej však vynechali hodnotenie a automaticky pokračovalo ďalšie vystúpenie. To patrilo tanečníčkam Tron Girls.

Tron Girls opäť predviedli výnimočné vystúpenie.
Tron Girls opäť predviedli výnimočné vystúpenie.

Medzi poslednými účinkujúcimi sa objavila speváčka Ružena Kováčová. Tá zaspievala krásnu áriu Ave Maria.„Som šťastná, že sme mali možnosť vidieť Ruženku, ktorá to odspievala od srdca. Je to veľká hviezda a pre mňa je víťazka,“zhodnotila jej spev Diana Mórová. „Ruženka spieva krásne a čisto a na nič sa nehraje. Je to krásne,“dodala Marta Jandová. „Nemá zmysel to ani hodnotiť, ten potlesk hovoril za všetko. V medajlóniku ste povedali, že sa cítite zbytočná. To už nikdy nehovorte, pretože to tak nie je,“ dodal dojatý Jakub Prachař.

Vystúpenie Ruženy Kováčovej všetkých v sále dojalo.
Vystúpenie Ruženy Kováčovej všetkých v sále dojalo.
Facebook CSMT

Ako predposledná sa pred porotu postavila bubeníčka Nikoletka. Mladé dievča to na pódiu doslova rozbalilo a všetci prítomní len žasli nad jej talentom. „Keby si vyhrala, asi by som sa nedivil,“ zhodnotil jednoznačne Jakub. „Bola to absolútna nálož,“dodala Marta Jandová.

 

Úplne posledné vystúpenie patrilo akrobatickej skupine Kiriku Brothers, ktorá si vyslúžila standing ovation. „My by sme bez tých cudzincov asi skvelú šou ani neurobili,“pochválil ich Jaro Slávik. „Ja som nemohla dýchať, strašne som sa bála, či sa niečo stane. Som rada, že som neumrela, bolo to skvelé,“ doplnila ho Marta Jandová. „Bolo to fantastické, veľmi ťažké a odvážne,“uzavrela hodnotenie Diana Mórová.

Kiriku Brothers sa na pódiu predstavili ako poslední.
Kiriku Brothers sa na pódiu predstavili ako poslední.
Facebook CSMT

Po vystúpeniach nasledovala rekapitulácia a slávnostné vystúpenie Marty Jandovej. Po ňom už nasledovalo vyhodnotenie. Po chvíli napätia bolo napokon všetko jasné. Absolútnym víťazom sa stala bubeníčka Nikoleta Šurinová.

Bubeníčka Nikoleta vyhrala 50 000 eur.
Bubeníčka Nikoleta vyhrala 50 000 eur.
Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj:Plus jeden deň

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Finančná podpora PRESS.TV

IBAN:SK4502000000003851485856

BIC:SUBASKBX VÚB,a.s.,Mlynské nivy 1,

82990, Bratislava 25

 

<!– Bidvertiser2012689 –>