Dominik Porubský je kráľom Farmy X. Podelí sa s Milanom o výhru?

Víťazom desiatej série drsnej reality šou sa stal Dominik Porubský.

Po dlhých štrnástich týždňoch dospela Farma s poradovým číslom desať do veľkolepého finále, ktoré malo po prvý raz v histórii projektu až trojnásobné obsadenie. Do farmárskej arény proti sebe nastúpili Peter HarezníkDominik Porubský a Milan Vysokai.

Trojica najzdatnejších bojovníkov, ktorí zvládli všetky úskalia drsnej reality šou, sa stretla v záverečnom dueli a ten určil nového kráľa Farmy! Titul a šek na rozprávkovú sumu 75 000 eurnakoniec po tuhom boji pred zrakmi ostatných farmárov z desiatej série získal …

Chlapov poriadne preverila už prvá disciplína. Každý z nich mal pred sebou drevenú bedňu, ktorú mal prepíliť, aby sa dopracoval k sekere určenej na ľad. Následne ho mali rozbiť a vytiahnuť z neho drevenú rybičku. Napriek tomu, že Milan pílil ako drak, prvú disciplínu nakoniec vyhral Dominik a získal prvý bod.

Druhou disciplínou bolo najneobľúbenejšie hákovanie. Muži si vyžrebovali dvojice, prvou boli Dominik a Peter. Vyhral Dominik.

Druhou dvojicou bol Peter a Milan. Ich zápas bol dlhší a napínavejší. Raz to vyzeralo na Petra, potom na Milana. Napokon vyhral Milan, ktorý sa mal po tomto vyčerpávajúcom boji postaviť proti Dominikovi. Zrejme bolo jasné, že je odsúdený na neúspech. Po pár sekundách skutočne vyhral sympatický mladík a Dominik získal druhý bod.

Na rad potom prišli SMS hlasy od divákov, ktorí mohli už počas dňa hlasovať za svojho favorita. Vďaka nim získal jeden bod Dominik Porubský a tým pádom sa stal víťazom Farmy.

Dodrží slovo a podelí sa s Milanom o výhru? Sledujte jeho prvé slová:

Redakcia spravodajstva PRESS.TV-Zdroj:http://www.markiza.sk/uvod