Krásna kaderníčka Veronika (32) poslala kritikom ceny za náročný výkon, pri ktorom použila drahý materiál, poriadne uštipačný odkaz.

Kaderníčka Veronika (32) z Galanty zostala v poriadnom šoku. Zákazníčka, ktorej predĺžila vlasy a urobila jej účes za 550 eur odišla bez platenia. A keď sa o tom nahnevane zmienila na facebooku, niektorí diskutujúci začali kritizovať ju. No ona sa nedala a poslala im poriadne sarkastický odkaz. A zožala ním úspech!

Drzosť najvyššieho rangu si dovolila žena zo Serede. Prišla si do kaderníctva Verda v Galante odfarbiť a predĺžiť vlasy, ktoré si dala zafarbiť, pretónovať a vyžehliť. Vopred sa objednala, veď na náročný úkon museli v kaderníctve zohnať nové vlasy. A tie nie sú lacné. Venovali sa jej tam 6 hodín. No ich práca, spotrebovaný materiál i energia vyšli nazmar! Keď prišlo na zaplatenie 550 eurového účtu, žena zmizla. “Povedala, že nemá doklady ani kabelku a že hneď príde, len si zoberie z auta peniaze. Na druhý deň si ma zablokovala na svojom profile,”opísala nám Veronika. No návratu zákazníčky nebolo. “Moje náklady, môj čas, môj život! Som taká vytočená! Som hlúpa, že dôverujem každému,” dodala nahnevane.

Na profile kaderníctva sa Veronika zdôverila so svojou nepríjemnou skúsenosťou, pridala fotku účesu pred a po procedúre. Ihneď sa po jej statusom strhla búrlivá diskusia. No niektorí diskutujúci prekvapivo nekritizovali podvodníčku, ale sumu za náročnú službu. A na nich zareagovala Veronika štipľavým odkazom ako menšie doplnenie pre tých, ktorí sa čudujú cene: “Vlasy sme ráno našli na ulici, čiže boli zdarma (materiál tvorí cca 75% ceny). Len sme ich zodvihli, čiže nechodíme na poštu, neplatíme kuriérom. V ten deň bolo pekné počasie, takže sme ich nadpájali vonku a tak nepotrebujeme priestory. V priebehu dňa bolo svetlo, tak nemusíme platiť elektriku. Ešte bolo relatívne slnečno, klientka si obliekla 2 svetre a bundu a tak sme ušetrili sme na kúrení. Vodu sme si zachytili v priebehu týždňa pod odkvapom. Pani bola, našťastie, otužilá, takže jej nevadilo, že je studená. Veď aj tak neplatila,”napísala ironicky.

Mudrlantom ponúka spoluprácu

A celé to ešte zaklincovala: “Na školení sme neboli, pozreli sme si video na youtube. Internet neplatíme, chytili sme nejakú free wifi. Kefy, hrebene, fény, žehličky – veď to má doma každý, to si hádam nebudeme účtovať. Piť a jesť nestíhame, takže zase ušetrené. Odvody a dane neplatíme, hádam sa nenecháme zdierať štátom. Žijeme pod mostom, čiže výplatu na účty nepotrebujeme. Vy tiež určite pracujete zadarmo.”Pridala aj výzvu pre pani, ktorá “toto dá za sto eur”, aby ju kontaktovala s tým, že má pre ňu exkluzívnu pracovnú ponuku. Záujem má aj o ľudí, čo vlasy v takejto kvalite nakúpia za sto eur: “Rovno ich vezmeme za plný príves. Roztočíme bisnis – vlasy zadarmo do každej rodiny.”

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj: Plus jeden deň