Komentár Valentína Katasonova (Fond strategickej kultúry)

Pravda je jednoduchá: Majitelia peňazí chcú byť pánmi celého sveta.

Majitelia peňazí potrebujú pre svoj plán kontrolu nad svetovou populáciou. V čase, keď vznikal tento komentár, žilo oficiálne na Zemi 7 miliárd 785 miliónov ľudí. Na ich kontrolu stačí „zlatý milión“ vlastníkov peňazí s ich rodinami.

Keďže pandémia koronavírusu je špeciálna operácia na základe rozkazu majiteľov peňazí, jedným z jej cieľov je úplná kontrola celej populácie planéty. A správy postupne potvrdzujú, že vlády posilňujú kontrolu nad občanmi. Magazín Business Insider citujúc expertnú skupinu Top10VPN zverejnil zoznam 11 krajín, ktoré dosiahli najväčší „pokrok“ v monitorovaní populácie počas boja proti vírusu. Ide o obdobie za tri neúplné mesiace roku 2020. Sú to Južná Kórea, Irán, Taiwan, Singapur, Izrael, Rakúsko, Poľsko, Belgicko, Nemecko, Taliansko a Veľká Británia.

Tento zoznam prekvapivo nezahŕňa Čínu a USA. Prieskum ale v súvislosti s USA uviedol, že americké úrady vedú tajné rokovania s Facebookom a Googlom. Chcú ich údajne zlákať na spoluprácu pri dôslednom dohľade nad populáciou. Majiteľ Facebooku Mark Zuckerberg to však poprel.

Podľa Business Insider je najďalej Južná Kórea. Má už online mapu s otvoreným prístupom. Ktokoľvek si môže zistiť, ako sa vyhnúť nakazeným. Každá osoba je nepretržite monitorovaná. Používajú sa údaje o mobiloch a z kamier. Sledujú sa všetky operácie bankovými kartami. To umožňuje presne určiť miesto a čas transakcie. Obyvatelia dostávajú SMS správy o novo identifikovaných nakazených občanoch. Príjemcom sa odporúča, aby sa oboznámili s trasami ich pohybu.

Elektronické ploty

Na Taiwane sú sledovaní ľudia, ktorí musia byť v karanténe. Telefón musia mať zapnutý. Jeho vypnutie alebo opustenie domu upozorní políciu. Nazvali to „elektronickým plotom“. Podobne i v Poľsku. Úrady požadujú od majiteľov telefónov, aby si inštalovali špeciálnu aplikáciu „karanténa“.

Viac sa dočítate TU-https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/25/cipovanie-ludi-pod-zamienkou-ockovania-valentin-katasonov/?fbclid=IwAR2vU-UqVfVTc8ZLfJXM54tGplDZpxptu909w-xfOZ6K_K2ogMt1NyNZ_Js

Zdroj:https://www.hlavnydennik.sk