Adoptovali si ho nerómsky rodičia dnes spieva pre známych politikov a pôsobí na Novej Scéne

Ako 1 ročného si ho adoptovali nerómsky rodičia dnes spieva pre známych politikov a pôsobí v divadle Nova scéna.

Davida si  adoptovali nerómsky rodičia keď mal  jeden rok. Jeho otec je policajt a mama podnika v Rakúsku vyrastal v milujúcej a celkom dobre situovanej rodine. “Mám najlepších rodičov na svete” tvrdí 22 ročný David Kudelka “alias Dávid Key”z Prievidze. 

Davida sme si odchytili aj my z redakcie PRESS.TV a trošku ho vyspovedali.
Redaktor: David porozprávaj nám o tvojom doterajšom živote úspechov a podobne  predstav sa naším čitateľom a divákom.

David:Volám sa Dávid Kudelka a pochádzam z Prievidze,už ako malý chlapec keď som chodil s rodičmi do kostola, mali rodičia pocit, že má hudba zaujíma. Vždy som sa tešil na zborový spev  hneď som si prisadol do prvej rady a počúval až, kým neprestali spievať ( smiech)
Neskôr má rodičia prihlásili k súkromnej hlasovej pedagogičke, ktorá má učila 7 rokov tá ma vždy prihlásila na celoštátne súťaže v speve, v ktorých som robil veľké pokroky.

Redaktor: Myslel si už vtedy nato, že by si sa chcel spevu venovať ?

David: Iste,že prihlásil som sa do show STV Petra Marcina kde som uspel, hneď nato som získal hlavnú rolu v pôvodnom muzikály Branislava Válka s názvom Malý Tulák za ktorý som získal niekoľko ocenení,muzikál bol neskor s filmovaný pre TV Noe.
Redaktor:Já viem o tebe,že tých ocenení bolo viac

David:Tak áno spomeniem ešte jeden (smiech ) Na Celoeurópskej súťaži v speve s big bandom som získal ocenenie za pozoruhodný spevácky výkon.

Redaktor: Čo bolo ďalej po skončení základnej školy?

David: Po skončení základnej školy som bol prijatý na  Cirkevné konzervátoriúm v Bratislave, kde má vyučovali herecké hviezdy ako napr Táňa Radeva a podobne.

Redaktor: Já o tebe viem,že účinkoval aj v show Česko Slovenská Super Star.

David: Áno  tam som získal celkom slušný posun v mojej speváckej kariére.

Redaktor. Ty si spieval aj pre prominentných ľudí a diplomatov ?

David: Áno oslovili má z Ruskej  ambasády tu na Slovenku aby som prišiel zaspievať na ich kultúrne podujatie. Doteraz mám s diplomatom Dimitrim  Kovalkovm výborne vzťahy. Neskôr som šiel na konkurz do divadla Nová Scéna do Bratislavy kde som sa dostal na Muzikálovú akadémiu čo bol môj najväčší sen. Keď má oslovil poslanec NR SR Peter Marček s bývalým premiérom Jánom Čarnogurským či by som pre nich nechcel spievať hymnu SR na protestoch, bol som najšťastnejší človek a som veľmi hrdý nato,že som tam s nimi mohol byť. Navyše sa odmalička venujem charite a usporiadávam benefičné koncerty pre deti z detských domovov to je pre mňa najväčšie zadosťučinenie pomáhať tým, ktorí To najviac potrebujú.

Redaktor: Prečo práve sa venuješ deťom z detských domovou ?

David: Stále mám ten pocit ,že ja som sa dostal do šťastnej a milujúcej rodiny a oni nie. !

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV

Advertisements
https://cdn.onesignal.com/sdks/OneSignalSDK.js