U našich českých susedov v Ostrave sa v túto sobotu konala Rómska honosná svadba.Aj keď Dávid a Michaela spolu žijú v jednej domácnosti už 6 rokov a majú spolu dva deti, svoj sen si splnili až teraz.

Limuzíny kočiar s koňmi a ostatné atrakcie na veľkolepej svadbe nesmeli chýbať. Nevesta sa prezliekla do troch svadobných šiat a to všetko od módnej značky Natashy Azariy.

Iba doplníme,že peniaze sa na honosnej svadbe sa nevyberali mladomanželia si to nepriali splnili si tak iba svoj sen.

Svadobný obrad prebiehal v kostole nepoškvrnenej panny Márie v Ostrava prievoz, po svadobnom obrade na počesť spečatenia ich spoločného ÁNO tak obaja novomanželia vypustili biele holubice na symbol spečatenia ich lásky.

Svadobná hostina sa konala v priestoroch luxusného hotela Imperiál. Podľa slov samotného ženícha Davida celá svadba stála milión dvestotisíc českých korún nevesta Michaela potvrdila, že oblečenie od známej značky stáli viac než 11 tisíc eur. Všetke módne odevy im šili vo Svidníku v salóne Natasha Azariy.

Počas svadobnej hostiny ich zabávali známe rómske kapely ako sú Gipsy Čonkovci z Prahy a Kuky bánd. Hostia sa zabávali až do bieleho rána.  V reportáži sa dozviete koľko stala minerálka v hotely Imperiál

 

 

 

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV