Krásne róby,obleky, drahé šperky a vysoko sofistikovaní ľudia,toto všetko ste mohli včera 24.8.2019 vidieť na vlastné oči v Sabinove kde sa konala Rómska honosná svadba za viac ako 25-tisíc eur

Ženil sa totiž líder rómskej hudobnej kapely Erik Band-Sabinov. O Sabinovských Rómov je široko-ďaleko známe,že tamojší rómovia na drahých hostinách peniazmi ,jedlom a pitím nešetria. Nevesta Klaudia  a ženích Erik už spolu žijú v jednej domácnosti štvrtý rok a majú spolu dve krásne dcérky.

Pred štyrmi rokmi si manželia Dudových  povedali svoje ÁNO  na civilnom obrade v Sabinove, tento krát sa rozhodli svoju lásku ešte spečatiť a to rovno pred všemohúcim Bohom v  Apoštolskej cirkvi v Sabinove. Nenadarmo sa hovorí,že iný kraj iný mrav, ak by ste si náhodou mysleli,že nevesta sa počas redového tanca prezlečie do tradičného ľudového kroja? Tak sa veľmi mýlite.! Jej svadobné šaty na nej zostali až do konca hostiny, vymenila si iba korunu na hlave  a šperky.

Celu dobu vysmiata nevesta na koniec svadobnej hostiny spolu so ženíchom porozdávali hosťom výslužky vo tvare drahého alkoholu a derčekové koše.

Náš kameraman: Lukáš Sivak  si neodpustil jednú fotografiu s Vierkou Berkyovou  🙂

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk Kamera a strih :  Lukáš Sivák

.