Pred dvoma rokmi naša redakcia spravodajstva PRESS.TV vám priniesla  reportáž z najhonosnejšej svadby, akú kedy mohlo Česko a Slovensko vidieť na vlastné oči.

Michaele a Davidovi z Ostravy sa vo februári 2020 narodila prekrásna dcérka Natálka, ktorej chystajú obrovské krstiny aké ľudské oko len tak neuvidí. Okrem toho, že 90 hosti si užije ten najväčší luxus mimo desať chodového jedla a značkového alkoholu im bude tento skvost servírovať najznámejšia Slovenská cateringová spoločnosť Olga ktorá ponúka mimo iného aj friendly catering.

Celý cirkevný obrad sa vykoná v kostole nepoškvrnenej panny Márie Ostrava Prievoz 26.9.2020 o 13:00 hodine.

Honosná hostina pre viac ako 90 hosti sa bude konať v Noblesnej reštaurácii Horakuvka Ostrava-Šenov. Z rodinného domu manželov Kotlárovích  ich deti a hosti vyprovodí  známa rómska kapela Boys Čonkovci, ktorí budú vyhrávať pred domom rodiny a pred kostolom.Do kostola nepoškvrnenej panny Márii sa dopravia z domu na historickom koči s koňmi.

Toto je len kvapôčka v mori, počas celej akcie tiež vystúpia Ján Bendig a Vlado- Boys, rodičia a ich deti budú odetý do šiat a oblekov od známej značky Natashy Azariy. Nebudú chýbať ani drahé limuzíny a iné ceremónie. Toto všetko na svojich kamerách a fotoaparátoch zachytia známy kameraman David Element a fotograf Miroslav klempár.

Pozrite si Archívne video z ich  honosnej svadby Michaely a Davida

Redakcia spravodajstva PRESS.TV