Tak a je to tu ! 

Dňa 23.3.2019  sa bude konať najväčšia rómska honosná svadba aká ešte nebola v celom Česku a Slovensku.  Dávid a Michaela si svoje “vytúžene Áno” povedia už čoskoro v kostole nepoškvrnenej počatí Panny Marie,Ostrava prievoz. Obaja spolu žijú sedem a pol roka, majú spolu dve malé detičky 2-4 ročne dievčatko a chlapčeka.Obaja potvrdili,že si boli láskou súdení,lebo ani jeden z nich iného partnera či partnerku nikdy nemali.

Na svadbe bude viac než polovica hosti odetá do oblekoch a róbach od známej značky Natashy Azariy. Musíme však podotknúť,že doposiaľ ešte nikto z rómov nemal svadbu ani inú oslavu v tak luxusnom hotely Imperiál akú budú mať David a Michaela.

Ak by si niekto myslel,že peniaze majú z čiernych biznisov tak sú na veľkom omyle,novomanželia totiž podnikajú v oblasti ezoteriky a cateringu. Michaela nám ďalej prezradila,že počas svadby si vymení až troje svadobné šaty.

Budúca nevesta nám zatiaľ nedala povolenie zverejniť jej svadobné šaty, od známej módnej značky, no mi už teraz vieme, že to nebola lacná záležitosť a to za 5 528 eur  

Faktúra za  jedny šaty.

 

Cena za Davidov oblek zatiaľ ostáva v tajnosti,môžeme však potvrdiť ,že je od tej istej módnej značky akú preferovala Michaela. Prezradil,že svadobných hosti bude zabávať, známa Rómska kapela Čonkovci z Prahy.

Cena za svadbu sa pohybuje okolo jedného milióna českých korún.  Na svadbe nebudú chýbať limuzíny a koče s koňmi. Svadobná hostina sa bude konať v hotely Imperiál Ostrave.

 

Viac vám priblížime priamo z centra diania, naša televízia PRESS.TV bude prítomna na svadbe.

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV