Sabinov je veľmi známy aj tým ,že tamojší  Rómovia nešetria s peniazmi na drahé svadobné hostiny.Inač tomu nebude ani teraz 24.8.2019, sa bude ženiť líder kapely Erik Band ,aj keď so svojou manželkou, žijú v spoločnej domácnosti už štvrtý rok a majú spolu dve krásne dcérky,rozhodli sa,že svoje ÁNO  spečatia aj pred Bohom.

“Civilný sobášny sme mali ešte v roku 2016,ale moja svokra aj moji rodičia sú veriaci a tak nám neustále pripomínali aby sme sa zosobášili aj pred Bohom. V podstate moji svokrovci majú iba jednú dcéru,moju manželku a tak ju chceli vidieť v plnej svadobnej paráde samozrejme aj mňa,tak sme si povedali prečo nie!? ”  Povedal Erik Duda pre PRESS.TV

Celý svadobný obrad sa bude konať v Sabinove vo zbore Apoštolskej cirkvi. Na svadobnú hostinu,ktorá sa bude konať v Prešove,sú pozvaní viac ako 120 hostí,zabávať ich budu skupina Duda Band a cimbalová kapela. Nevesta nám zatiaľ neprezradila z akej módnej dielne bude mať svadobné šaty,zato ženích už svoj svadobný skvost má vybraný. Pozrite si ho vo videu.

Svadobná hostina sa bude konať v v PKO-CLUB  v Prešove na ktorom nebude chýbať ani redakcia spravodajstva PRESS.TV Náš redaktor Erik Hilár Lakatošovie bude priamo na mieste.

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk