Zrejme si na Logana spomínaš zo škandálu o japonskom lese.

Minulý rok sa na internete začal vo veľkom štýle, keď youtuber Logan Paul vycestoval do Japonska, aby tam natočil sériu vlogov a priblížil tamojšiu kultúru svojim divákom.

 

Namiesto toho však zašiel v nevhodnej čiapke do lesa, ktorý sa preslávil ako miesto na vykonávanie samovrážd, a natočil mŕtve telo neznámeho človeka.

S kamarátmi sa na tele dobre zabávali, Logan potom stratil niekoľko partnerov, na chvíľu sa odmlčal a opäť sa pripomenul, keď vyskúšal dávať potkanovi elektrické šoky.Napokon sa v poslednej dobe umiernil a pokračoval vo vydávaní videí či natáčaní vlastného podcastu Impaulsive, odkiaľ pramení najnovšia kontroverzia.

Zobrazit obrázek na Twitteru
Ľudia však zostali takýmto nápadom znechutení. Homosexuálom sa človek nestáva len tak, že nabehne na akýkoľvek trend, alebo sa jedného dňa znenazdajky rozhodne, že sa mu páčia ľudia rovnakého pohlavia.

 

Na sociálnych sieťach sa na youtubera začala valiť vlna kritiky, pričom konfrontovala ho aj Organizácia pre monitorovanie obrazu gejov a lesieb v médiách.

 

Organizácia mu odpovedala, že takto na základe trendov homosexualita nefunguje, na čo sa Logan ozval s návrhom, aby sa jej zástupcovia prišli o tejto problematike porozprávať do podcastu na budúci týždeň. Napísal aj, že svoje slová zvolil veľmi nešikovne, a tak sa ani neospravedlnil.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj:https://refresher.sk/