Po Gyöngyi Bodišovej akoby sa v poslednej dobe zľahla zem. Víťazka Talentu z roku 2015 sa nezúčastňuje žiadnych významných akcií, nevydáva CD-čká a nemá ani žiadne vlastné pesničky. Občas aspoň niečo napíše na sociálnych sieťach. Nedávno tak napríklad Gyöngyi prezradila, že sa zúčastnila istej súťaže, kde sa spieva.
Gyöngyi Bodišová a jej tetovanie
V roku 2015 sa stala víťazkou piateho ročníka šou Česko Slovensko má talent. Reč je o Gyöngyi Bodišovej, ktorá vo finále stavila na skladbu Power of Love a za sebou tak nechala stovky ďalších talentov. Gyöngyin osud počas šou zasiahol srdcia divákov i poroty.
Talentovaná súťažiaca žila od troch rokov v detskom domove, kde ju odmalička v speve podporoval jej vychovávateľ. Už v roku 2008 sa vďaka talentovej súťaži mohla dostať na výslnie. To sa však nepodarilo. Po dovŕšení plnoletosti sa musela postaviť na vlastné nohy, žila v zlých podmienkach
Druhá šanca prišla s piatym ročníkom Česko Slovensko má talent. “Teším sa, že som to vyhrala. Nemám slov,” povedala vtedy prekvapená Gyöngyi tesne po finále. Vtedy sa však, zdá sa, jej hudobná kariéra opäť zastavila. „Chcem sa naďalej venovať hudbe a pokračovať v tom. Nechcem, aby to bola sláva na päť minút. Určite sa chcem chytiť tejto šance,“ uviedla Gyöngyi tesne po víťazstve.
O mladej speváčke však následne nebolo celé roky ani počuť a zdá sa, že opäť premrhala svojím obrovským talentom. Nedávno sa však víťazka Talentu pochválila na svojom facebooku s tým, že si bola zaspievať v Maďarsku na súťaži. Ďalšie podrobnosti však už následne nezverejnila. So svojím výkonom však bola očividne spokojná. Uvidíme, či ešte budeme o nej v najbližšej dobe počuť.