Tentokrát sa Rytmus rozhodol naživo a bez efektov zarapovať skladbu Pozor.

Rytmus sa pred pár dňami pripomenul novou skladbou Som S5, ktorou dal fanúšikom jasne najavo, že rok 2019 má v pláne zasvätiť okrem osobného života aj hudbe. Plní tak sľub z nášho rozhovoru, kde povedal, že má v pláne tráviť viac času v štúdiu. To však nie je ani zďaleka všetko, keďže sme sa dnes po dlhšej dobe dočkali aj k návratu ikonickej série Rapíky starej matere.

Už tradične nechýba luxusné auto a prednes jednej zo skladieb naživo a bez efektov. Rytmus si tentokrát vybral track Pozor, na ktorom ukázal, že z formy nevyšiel, práve naopak. Ako už iste vieš, formát Rapíkov nabral po pár dieloch úplne iné rozmery, keď za kameraman Šule odviazal. Chalani zároveň vždy pridávajú do videa aj sprievodný program a tentokrát sa vybrali do jednej z rómskych osád, kde člen Kontrafaktu zorganizoval boxerský turnaj.

Samozrejme, jeho cieľom bolo v prvom rade potešiť obyvateľov a zabaviť ich, čo sa mu v konečnom dôsledku naozaj podarilo. My sa už teraz nevieme dočkať ďalších dielov a ty nám daj do komentárov vedieť, akú skladbu by si chcel v Rapíkoch ešte počiť.

redakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj:https://refresher.sk/