Život v sebe skrýva nejedno prekvapenie. Niekedy je dobre inokedy zle, niekedy nám svieti slnko a inokedy zase prší. Láska dvoch ľudí nepozná hranice a aj keď slnko nie každý deň v láske dvoch ľudí svieti a kde tu sa zase objaví čierny mrak plný bleskov, ako v prípade dvoch mladých ľudí zo siedmeho neba televízie JOJ. Predsa len ten život zo sebou prinesie kúsok toho šťastia a nádeje, že bude dobre…

Pieseň, ktorú Ricco zaspieval v tejto relácii Mám ťa rád je z repertoáru Karola Duchoňa. Nie každý môže po tejto piesni siahnuť, pretože každý kto siahne po akejkoľvek piesni Karola Duchoňa je okamžite porovnávaný s týmto legendárnym spevákom.

Ricco však urobil dobre, že siahol po tejto pesničke, pretože ju zaspieval tak bravúrne, že sa vo vás tratí chuť hľadať nejaké spoločné body s Karolom Duchoňom. Táto pieseň v podaní Ricca dostala nový nádych zašlých a zabudnutých dní Karola Duchoňa. Sviežosť a úžasne frázovanie Ricca v tejto piesni jej nič neubralo z jej legendárnosti, ba naopak ju oživil aj pre mladú generáciu, ktorá takto spoznáva neuveriteľnú melodičnosť tejto skladby.

Reakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj:http://www.redakciar1.sk