22-ročný Jozef Adam je rodák z Českej republiky a to konkrétne z Mostu,keď mal Adam štyri roky jeho rodičia odišli do Anglicka, za lepším životom od tej doby tam všetci spoločne ostali žiť. “Tu pracujeme aj študujeme, pre mojich rodičov to bola šanca začať nový život, já osobne ako dieťa som to extra nevnímal no Českej republike patrí moje srdce. “

O čom svedči aj fakt,že Adam koncertuje skoro každý mesiac v Českej republike. O skupinu Dynamic je obrovský záujem a to nie len medzi Rómskou populáciou, ale aj medzi majoritou. Jeho Rómski aj nerómski fanúšikovia ho zbožňujú a uznávajú a to hlavne kvôli hudbe,ktorá ani tak nie je rapová,ale skôr dynamická,ktorá vás určite nenechá stať ani sekundu na mieste.

Pesnička Život je Fakt Zklamani mala od apríla toho to roku skoro dva milióny vzhliadnutí na ich YouTube kanály. O tri mesiace neskôr vydali novú pieseň aj s videoklipom pod názvom Štěstí pesnička ma doteraz 1 480 471 zhliadnuti.

Videoklip k piesni Štěstí sa natáčal v Kladne u Alexandra Cverny,ktorý je zároveň aj bojový zápasník MMA

Ďalším spevákom skupiny Dynamic je aj Košičan Jakub Hirko ktorý v pesničke Štěstí spieva po Slovensky. Texty v piesni sú zaspievané v štyroch jazykoch a to v Českom,Anglickom,Slovenskom,a Rómskom.

Spevák Jozef Adam má dvoch synov najmladší má iba deväť mesiacov a žije s priateľkou vo vážnom vzťahu,jeho snom je to,aby jeho deti mali všetko po čom si zatúžia a keď tu raz on nebude aby naňho boli hrdí. Svojím fanúšikom odkazuje: ” Strašně jsi cením svých lidí, a chci jím dokázat, to že cikán né cikán musíme držet spolu protože v nás je ta síla ať se děje co se děje jestly budeme držet spolu,tak tam bude ta naše síla. Necítím jse jako hvězda a nikdy nebudu,rádi mně nemusí mít,ale respekt chci protože, do hudby dávám vše a dělám to hlavně proně, takže vše co chci je menší respekt a to je vše. Strašně moc lidí mi píšou že proně jsem inspirací. Skrz toho že nekouřim, cvičím a dělám jen pozitivní věci, a toho jsi strašně vážím.”

Dynamic už čoskoro vydá svoje prvé štúdiové album na ktoré sa velmi tešia a s nimi aj náš redaktor spravodajstva PRESS.TV, Erik Hilár Lakatošovie ktorý vám prinesie reportáž z natáčania.

Pozrite si videoklip

Redakcia spravodajstva PRESS.TV