Doteraz  na rómskej pop- scéne bodovala  pieseň užarav la proforos tá,ale rýchlo skončila a  s novým hitom prišiel 25 ročný Karel alias Karlos z Kladna.  Novodobý spevák,ktorého baví skladať piesne, jeho tvorba piesni je naozaj na kvalitnej  úrovni disco hudby. A práve tento spevák zložil aj novú pieseň “Sar me tut čaje me dikhľom” čo v preklade znamená  keď som ťa ja dievča uvidel…

Jeho snom je mať krásny dom s veľkou záhradou a bazénom. Chcel by cestovať a navštevovať kultúrne pamiatky,ako sú  hrady a zámky. ” Mojou životnou inšpiráciou je hlavne hudba,bez hudby by som nedokázal žiť ” Povedal Karlos pre PRESS.TV.

Momentálne ho živia rodičia, no verí,že raz im to všetko vráti  a postará sa na oplátku on o nich. V Kladne ho ľudia  z Rómskej komunity uznávajú preto,že ako jediný tvorca hudby robí zaujímavú hudbu a to v podobe aj Reggaeton dance.

Momentálne  si zakladá vlastnú skupinu no nebude tam chýbať ani jeho polovička ktorá  má nezameniteľný hlas ako sa na pravú Rómsku speváčku patrí. Práve ona bola tá ktorú si naša televízia ihneď všimla,keď zverejnila na sociálnej sieti facebook live  vysielanie v ktorom Karlos tancoval a spieval. Miestami vo videu spieva aj jeho priateľka Andrejka. Okamžite diváci live vysielania reagovali na jej hlas ,veď vonkoncom posúďte sami v druhom videu.

 

Andrejka a Karlos  iba tak  počas live vysielania

Karlosovi a jeho skupine držíme palce naša spolupráca sa práve začína . Redakcia spravodajstva PRESS.TV

Video a foto poskytol Karlos z kladna

Redakcia spravodajstva PRESS.TV