Hoci vyhrala talentovú šou, o Gyöngyi Bodišovej (26) nebolo dlho vôbec počuť. Svojej šance sa totiž nechytila. Na spev však nezanevrela a na sociálnej sieti pred pár dňami zverejnila video, ktoré mnohým spôsobilo zimomriavky.

Keď Bodišová vyhrala, netajila sa tým, že má veľké plány do budúcnosti. „Chcem sa zabezpečiť do života, byť voľná, pokračovať v hudbe, urobiť si CD. Verím, že tak v marci-apríli by to mohlo byť. Teraz si však musím ísť rýchlo zapáliť,“ prezradila nám krátko po vyhlásení výsledkov brunetka, ktorá sa chcela osamostatniť a kúpiť si vlastný byt. Dovtedy totiž zdieľala hniezdočko s Vladom, ktorý mal krátko pred sedemdesiatkou, a hoci tvrdila, že sú len kamaráti, sivovlasý muž ju na afterke nespustil z očí.

Napriek tomu, že si roku 2015 odniesla rozprávkové ceny v celkovej hodnote 100 000 eur, namiesto toho, aby sa po skončení súťaže blysla, takpovediac sa zahrabala. A zrejme ani jej život nejde tak, ako si vysnívala. Svedčí o tom tento status:

Bodišová zverejnila nahnevaný status.

Možno si ju niekto naozaj všimne a ponúkne jej prácu.

Rovnako tak nedávno prekvapila aj priestormi, v ktorým sa zdržiava. Na sociálnej sieti totiž publikovala zábery zo zanedbanej nehnuteľnosti, ktorej by renovácia doslova padla vhod. Premoknuté steny, ošúpaná farba a okolitý nábytok pôsobia starým až dezolátnym dojmom. A za pozornosť rozhodne stálo aj tetovanie cez celú ruku.

Napriek všetkému však na spev nezanevrela. Na internete sa totiž najnovšie pochválila aj videami (v článku nižšie), na ktorých zachytila svoj aktuálny výkon. „Skúsila som Jennifer Hudson,” komentovala jedno z nich a na druhom zachytila Je t’aime. Ľudia okamžite reagovali. Čo jej odkázali?

1. video

2 Video

Zdroj:https://www1.pluska.sk Video zdroj Perla Bodišova

Redakcia spravodajstva