Ešte včera v sobotu líder Rómskej kapely Gipsy Daniel, zavesil na svojom facebooku,že sa teší na zábavu,ktorú mal odohrať spolu so svojou kapelou na Zemplínskej Šírave.

V neskorých nočných hodinách tam,ale došlo k potýčke medzi Danielom a hosťom,ktorý bol veľmi vulgárny a agresívny. Na miesto bola privolaná policajná hliadka,ktorá prípad zdokumentovala.

Podľa našich doterajších zistení vo veci už bolo podané trestné oznámenie. Vranovská polícia tento prípad rieši ako ublíženie na zdraví.

Dnes ráno Daniel zavesil na svojom facebooku fotku so statusom” Za moje !?   Ďakujem,že si nezahrám Boh ťa potrestá za moju bolesť ” 

  

Na internetovej sieti facebook už od včera koluje autentické video,ktoré zachytáva celý incident až do príchodu polície. Video okamžite pobúrilo všetkých Danielových fanúšikov,ktorý celý incident odsúdili a označili ho za nehorázny čin. Ako bude teraz Daniel hrať ?  To je však pre zatiaľ otázne keď,že je počas celej sezóny už objednaný a ako je vidieť na fotografii ruku ma v dlahe.

Kontaktovali sme aj samotného Daniela,aby sa nám k danej veci vyjadril,no mobil mal vypnutý.

ODOBERAJTE AJ NÁŠ NOVÝ YOUTUBE KANÁL  ĎAKUJEME!

Video zdroj: Lenka Sopková

Redakcia spravodajstvá